Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Telefonu statīvi, tripodi, pultis

Telefonu statīvi ir kļuvuši par vienu no populārākajiem telefonu aksesuāru veidiem, jo arvien biežāk viedtālruņus izmanto video filmēšanai un fotogrāfiju uzņemšanai. Daudzos gadījumos iegūt augtas kvalitātes video vai foto ir grūti vai pat neiespējami, ja ierīce nav stingri nofiksēta. Šādās situācijās statīvs telefonam kļūst par neaizvietojamu palīgu, jo tas palielina viedierīces lietošanas funkcionalitāti, ļaujot to nofiksēt vēlamajā pozīcijā. Ja Tev nepieciešams telefona statīvs, tad ieskaties mūsu plašajā piedāvājumā un pasūti sev piemērotāko aksesuāru jau tūlīt!

Uz vietas

-27%

7.90 €5.80 €


Kāpēc vajadzīgi statīvi telefoniem?


Statīvi telefoniem savu popularitāti iri ieguvuši plašā viedtālruņu izmantojuma dēļ. Šobrīd telefonu kameras kvalitātes ziņā ir sasniegušas augstu līmeni, konkurējot ar specializētajām kamerām. Tāpēc cilvēkiem ir iespēja uzņemt dažādus fotoattēlus un video, ar kuriem var dalīties sociālajos tīklos. Lai uzņemtās bildes un video būtu vēl kvalitatīvākas, tiek izmantots statīvs telefonam, kuru var uzstādīt uz vēlamās virsmas un mierīgi uzņemt attēlu vai video, tādā veidā izvairoties no neskaidriem un izplūdušiem attēliem. Turklāt telefona statīvs var tikt izmantots arī citiem mērķiem, piemēram, lai skatītos videoklipus vai runātu ar kādu, izmantojot video zvanu. Šāds rīks patiesi ir daudzfunkcionāls un praktisks, jo ļauj veikt dažādas darbības ar tālruni, neturot to rokās.


Telefonu statīvi filmēšanai


Telefona statīvs filmēšanai ir ļoti līdzīgs statīvam, ko izmanto fotokameru fiksēšanai. Šādus telefona statīvus visbiežāk izmanto, lai uzņemtu video vai fotoattēlus. Tie labi noder filmējot video blogus vai cita veida video, it sevišķi, ja filmēšana notiek iekštelpās. Parasti telefona statīvs filmēšanai tiek novietots uz galda vai uz jebkuras citas līdzenas virsmas. Pateicoties dažādajiem stiprinājumiem un klipšiem, telefonu statīvi filmēšanai palīdz iegūt vēlamo foto vai video uzņemšanas leņķi. Turklāt statīva stiprinājums ir piemērots visiem mūsdienu viedtālruņiem un kompaktajām kamerām. Telefona statīva priekšrocības:
 • izturīgums un ilgs kalpošanas mūžs;
 • kompaktums;
 • leņķa regulēšanas iespējas;
 • salīdzinoši zema cena.
 • Tikpat populārs aksesuārs ir monopods jeb selfiju nūja, taču telefonu statīvi filmēšanai joprojām paliek iecienīta izvēle, kas vislabāk ir piemērota video uzņemšanai.


  Kas labāks – monopods vai mobilā telefona statīvs?


  Galvenā telefona statīva priekšrocība salīdzinājumā ar monopodu ir tā, ka statīvs mobilajam telefonam ir uzstādāms uz jebkuras virsmas – to nav pastāvīgi jātur rokās kā monopodu. Jo īpaši tas attiecas uz video uzņemšanu, jo ierīce uzņemšanas laikā nav pakļauta dažādām vibrācijām. Arī fotogrāfiju uzņemšanas laikā stingri fiksēta kamera nodrošinās labāku attēlu pat automātiskajā režīmā bez manuāliem iestatījumiem. Arī fotografēšanai situācijās, kad ir maz apgaismojuma vai makro fotografēšanas laikā, lieti noderēs telefonu statīvi, jo pateicoties to izmantošanai, šajos apstākļos var iegūt augstākas kvalitātes attēlus.
  Savukārt monopods, pateicoties savam kompaktumam un ērtai pārvietošanai, joprojām paliek neaizvietojams aksesuārs ikdienas fotoattēlu uzņemšanai. Tā kā tas ir salokāms un viegli pārvietojams, to var ņemt līdzi jebkur – ceļojumos, ciemos vai pastaigā. Iespējams, selfiju nūja labāk noderēs ikdienas bilžu uzņemšanai, savukārt statīvs telefonam – ja ir vēlme uzņemt profesionālus fotoattēlus vai videoklipus, ko bieži dara gan blogeri, gan arī dažādu radošo industriju pārstāvji: grima mākslinieki, stilisti, frizieri savu darbu izvietošanai internetā.
  Tiem, kuri vēlas iegādāties gan monopodu, gan arī statīvu, ražotāji piedāvā parocīgu risinājumu – šo abu aksesuāru apvienojumu vienā, proti, Tu vari iegādāties vienu aksesuāru, kas kalpos gan kā saliekamā selfiju nūja, gan arī kā telefona statīvs. Šo un citus aksesuārus telefonam Tu ātri un ērti vari iegādāties interneta veikalā Motivs.lv.


  Telefonu statīvu veidi


  Šobrīd telefonu statīvu piedāvājums ir ļoti plašs, un ikviens pircējs var izvēlēties savām prasībām un vēlmēm atbilstošāko aksesuāru. Populārākie statīvu veidi:
 • telefona statīvs trijkājis (tripod);
 • telefona statīvs ar lampu, piemēram, ar LED riņķa lampu;
 • uz galda liekams telefona statīvs trijkājis ar telefona turētāju;
 • monopods un statīvs mobilajam telefonam vienā – aksesuārs, ko izmanto gan kā selfiju nūju, gan arī kā statīvu viedtālrunim.
 • Visus telefonu statīvu veidus Tu vari iegādāties mūsu interneta veikalā Motivs.lv. Ieskaties mūsu piedāvājumā un veic pasūtījumu, lai Tavi videoklipi un fotogrāfijas izskatītos kvalitatīvi un profesionāli!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Telefonu statīvi ir daudzfunkcionāli un ļoti parocīgi aksesuāri, kuri palīdz nofiksēt viedierīci vēlamajā leņķī, lai uzņemtu augtas kvalitātes video un foto attēlus. Tā kā ierīce foto un video uzņemšanas laikā ir stingri nofiksēta, tiek novērstas jebkura veida vibrācijas, kas palīdz izvairīties no izplūdušiem un nekvalitatīviem attēliem un videoklipiem. Vispopulārākais ir telefona statīvs trijkājis, ko var novietot praktiski uz jebkuras līdzenas virsmas, arī uz galda.
  Motivs.lv interneta veikalā ir pieejams plašs telefonu statīvu klāsts – gan statīvi telefoniem, kamerām un fotoaparātiem, gan monopodi, gan mini galda telefonu statīvi, gan arī selfiju nūja un mobilā telefona statīvs vienā, gan arī šobrīd ļoti populārais telefona statīvs ar lampu. Motivs.lv ir pieejami arī citi noderīgi aksesuāri kā pultis attālinātai fotogrāfiju un videoklipu uzņemšanai.
  Monopods jeb selfiju nūja ir parocīgs telefona aksesuārs, kas palīdz uzņemt selfijus no attāluma. Tas ir salokāms, pārvietojams un vienkārši izmantojams – tajā ir jānostiprina tālrunis, jāatloka nūja, jānovieto tā vēlamajā attālumā un jāuzspiež poga uz nūjas, lai iegūtu fotoattēlu.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus vai kurjer-dienestu.