Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Telefonu lādētāji, adapteri, vadi un kabeļi

Telefonu lādētāji, kā arī adapteris, USB vads telefonam un citi aksesuāri ir vajadzīgi ikvienam viedtālruņa īpašniekam neatkarīgi no tālruņa modeļa. Tehnoloģiju attīstība ir ļāvusi mums pilnībā izbaudīt komfortu un virkni dažādu priekšrocību, ko sniedz portatīva, neliela izmēra ierīce – mobilais telefons. Lasīt vairāk..

Taču neskatoties uz acīmredzamajiem viedtālruņu ieguvumiem, tiem ir viena būtiska iezīme – ierobežots baterijas darbības laiks. Līdz ar to telefona lādētājs kļūst par neaizvietojamu aksesuāru, kas palīdz darbināt mūsu ierīces. Arī citi aksesuāri kā telefona adapteris, vadi un kabeļi nodrošina pilnvērtīgu tālruņa darbību. Ļoti reti sanāk iztikt bez tiem – it sevišķi, ja īpašumā ir vairākas viedierīces. Ja Tev nepieciešams telefona lādētājs, adapters vai telefona lādētāja vads, ieskaties mūsu plašajā mobilo telefonu aksesuāru piedāvājumā un veic pasūtījumu jau tūlīt!

Telefona adapteris - adapteri visdažādākajām viedtālruņu funkcijām


Adapteris austiņām, adapteri USB-C, SIM kartes adapteris vai universālie adapteri? Lai arī kādu adapteri savam mobilajam telefonam Tu meklētu, visu nepieciešamo atradīsi motivs.lv interneta veikalā. Mūsu plašajā viedtālruņu aksesuāru klāstā pieejami adapteri visu populārāko zīmolu mobilajiem telefoniem.


Telefona lādētāji - mobilo telefonu lādētāji ikvienam zīmolam


Telefona lādētājs, iespējams, ir pats svarīgākais tālruņa aksesuārs, jo bez tā nebūs iespējama ierīces darbība. Arī dodoties ceļojumos, izbraukumos vai pat ciemos, daudzi kā pirmo lietu, ko ievietot savā somā, izvēlas tieši lādētāju. Protams, mobilo telefonu lādētāji vienmēr nāk komplektā ar pašu telefonu, taču bieži tos var pazaudēt vai tie var salūzt. Tāpat var gadīties nepieciešamība iegādāties pārejas lādētājiem. Līdz ar to būs nepieciešama jauna telefona lādētāja iegāde. Kam pievērst uzmanību, pērkot lādētājus?
  • Vai telefona lādētājs atbilst Tava telefona ražotājam – oriģinālie telefona lādētāji garantē simtprocentīgu saderību ar ierīci. Taču daudzi pircēji izvēlas arī citas firmas lādētājus, lai ietaupītu līdzekļus. Ja izvēlies cita ražotāju lādētāju, pārliecinies par tā saderību ar savu ierīci un izvēlies zināmus ražotājus.
  • Nav ieteicams pirkt pašu lētāko telefona lādētāju, jo pastāv ļoti liela iespējamība, ka tas darbosies lēni un ātri salūzīs.
  • Ja komplektā ar lādētāju ir kabelis, nepieciešams pievērst uzmanību tā savienojumam. Divi izplatītākie savienojumi Android ierīcēm šobrīd ir micro -USB un USB Type-C. Tos vari iegādāties mūsu interneta veikalā motivs.lv.
  • Parasti kabeļiem vienā pusē ir micro-USB, USB Type-C vai Lightning savienojums, bet otra pusē – parastais USB. Tieši tāpēc adapteris ir universāls mobilā telefona aksesuārs. Izņēmums ir adapters ar Type-C, kas paredzēts kabeļiem ar vienādu savienojumu abās pusēs.
Apskati visus svarīgākos mobilo tālruņu aksesuārus, izvēlies savam tālruņa modelim piemērotāko un veic pasūtījumu mūsu e-veikalā motivs.lv!
Ja vēlaties vairāk uzzināt par mobilo telefonu lādētājiem, adapteriem, vadiem un kabeļiem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Motivs.lv ir pieejami Apple iPhone, USB Type C lādētāji telefoniem, USB Wall Charger mobilo telefonu lādētāji.
Interneta veikalā motivs.lv ir pieejami Apple iPhone, USB Type C adapteri, Audio Aux Jack adapteri, kā arī Micro USB adapteri u.c.
Tu vari pasūtīt Apple iPhone Lightning, USB Type C, Audio Aux Jack, Micro USB vadus un kabeļus mūsu interneta veikalā motivs.lv.
Telefona adapteris, kam ir dažādi savienojumi, ļauj vienlaikus uzlādēt dažādas ierīces. Pastāv arī tādi adapteru veidi, kam uzreiz ir divi savienojumi, piemēram, standarta USB un USB Type C.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.