Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Auto telefona turētāji

Auto telefona turētāji ir ļoti populāri un praktiski aksesuāri, ko izmanto autobraucēji, vadot savus transportlīdzekļus. Tie palīdz atbrīvot rokas braukšanas laikā un tāpēc vadītājs var bez liekām raizēm sekot līdzi navigācijai, atbildēt uz telefona zvaniem, izmantojot skaļruņa funkciju, kā arī noskatīties kādu video, stāvot sastrēgumā. Lasīt vairāk..

Auto telefona turētāji padara telefona izmantošanu automašīnā par ērtu procesu, turklāt tie nemaksā dārgi, tāpēc ikviens autobraucējs varēs izvēlēties savam tālruņa modelim piemērotāko aksesuāru. Ja Tev nepieciešams praktiskais un ērtais mobilā telefona turētājs, ko izmantot savā transportlīdzeklī, ieskaties mūsu piedāvājumā un veic pasūtījumu!

Telefona turētājs - mobilā telefona turētājs auto


Telefona turētājs visbiežāk tiek izmantots autovadītāju vidū kā navigators braukšanas laikā, tieši tāpēc ir būtiski parūpēties, lai viedtālrunis netraucētu transportlīdzekļa vadīšanai. Tādos gadījumos telefona turētājs mašīnai būs neaizvietojams palīgs ceļā. To izmanto gan vieglo automašīnu vadītāji, gan arī kravas autotransporta un taksometru vadītāji.


Auto telefona turētāji – kā izvēlēties īsto?


Auto telefona turētāji drošībai un ērtākai ierīces lietošanai ceļā. Vadot transportlīdzekli, visu laiku turēt telefonu rokā nav ērti un arī nav droši. Turklāt, ja nepieciešams steidzami piezvanīt, nav jāstājas ceļa malā, jo mašīnas telefona turētājs nodrošinās komfortablu un stabilu tālruņa novietojumu, lai varētu piezvanīt vai atbildēt uz zvanu ar skaļruņa palīdzību. Izvēloties šo praktisko aksesuāru, svarīgākais ir pievērst uzmanību vismaz divām būtiskām lietām: materiālam, no kura izgatavots mobilā telefona turētājs, un stiprinājuma veida. Pastāv vairāki turētāju stiprinājumu veidi un katram autobraucējam ir jāizvēlas savam transportlīdzeklim piemērotākais. Populārākie mobilo telefonu auto turētāji ir: • auto telefona turētāji uz ventilācijas restēm; • magnētiskais telefona turētājs; • mobilā telefona turētājs ar piesūcekni vējstiklam; • planšetdatora turētājs pie sēdekļa; • neslīdošs paklājs - auto telefona turētāji; • kā arī citi mobilo telefonu auto turētāji.


Telefona turētājs mašīnai no Motivs.lv


Interneta veikalā motivs.lv Tu vari izvēlēties un pasūtīt visus mobilā telefona turētāja veidus! Svarīgākais ir saprast, kādiem nolūkiem izmantosi savu tālruni – vai kā navigācijas ierīci, vai arī kā izlaides iespēju saviem bērniem vai citiem braucējiem ilgstošu braucienu laikā. Ja Tev ir planšetdators, tad lietderīgi arī iegādāties turētāju, ko var stiprināt, piemēram, pie sēdekļa un tādā veidā izklaidēt bērnus brauciena laikā. Apskati visas mūsu preces un pasūti sev vajadzīgās jau tūlīt!

Ja vēlaties vairāk uzzināt par auto telefona turētājiem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Telefona turētāji ir praktiski aksesuāri ikvienam no mums. Īpaši, ja esi autovadītājs un izmanto tālruni, piemēram, kā navigatoru. Mašīnas telefona turētājs palīdzēs Tev atbrīvot rokas brauciena laikā, lai Tu visu uzmanību varētu pievērst ceļam, bet vienlīdz skatoties arī navigāciju. 
Auto telefona turētāji ir jāizvēlas, pamatojoties uz savām ikdienas vajadzībām. Savam transportlīdzeklim Tu vari izvēlēties mobilo telefonu turētājus ar dažādiem stiprinājuma veidiem, piemēram, viens no populārākajiem ir telefona turētājs ar magnētu, kā arī mašīnas telefona turētājs uz ventilācijas restēm vai ar piesūcekni vējstiklam.
Jā, mūsu interneta veikalā motivs.lv ir pieejami Samsung mobilo telefonu auto turētāji, kā arī auto telefona turētāji citu populāru ražotāju viedtālruņiem.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.