Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Telefonu Auto Lādētāji

Auto lādētāji telefoniem ir populāras ierīces, kuras ļoti ērti izmantot ne tikai dodoties tālākā braucienā, bet arī ikdienā pārvietojoties ar automašīnu. Šāds auto telefona lādētājs var kļūt par īstu glābiņu, ja ceļā izlādējas telefons un to ir nepieciešams izmantot, piemēram, steidzamam zvanam. Tieši tāpēc tādai vienkāršai, bet ļoti noderīgai ierīcei ir jābūt katra autovadītāja īpašumā, lai ceļā nepaliktu bez sakariem. Izvēlies piemērotāko auto telefona lādētāju mūsu interneta veikalā Motivs.lv!


Kas ir auto lādētājs?


Auto lādētājs ir neliels, cilindrisks bloks, kas tiek ievietots automašīnas šķiltavu kontaktligzdā. Šādas ierīces nereti tiek sauktas arī par adapteriem. Tām ir USB izejas, visbiežāk vairākas, kurām var pievienot vadu un tādā veidā uzlādēt viedierīci. Pastāv ari tādi auto lādētāji, kuriem vads netiek atdalīts no bloka.
Lai arī šīs ierīces darbības princips ir ļoti vienkāršs, izvēlēties to vajadzētu ļoti atbildīgi. Autovadītājs, kurš izmanto zemas kvalitātes lādētāju, riskē jebkurā brīdī palikt bez sakaru līdzekļiem, ja rodas kāda kļūme ceļā. Labam lādētājam ir jāspēj nodrošināt ierīces pilnīga uzlāde, un, ja ir vairāki dažādu operētājsistēmu viedtālruņi vai dažādas ierīces (piemēram, iPhone un Android vai viedtālrunis un planšetdators), lādētājam vajadzētu uzlādēt tās ātri un vienlaicīgi.


Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties auto lādētāju?


Auto lādētājs telefonam paredz vairākus būtiskus kritērijus tā izvēlē. Ir jāpievērš uzmanība gan izejas strāvai, gan spriegumam, gan pieslēgvietu skaitam un veidiem – plašāk izmantotās ir USB un Type-C. Šīs pieslēgvietas palīdzēs saprast, kādas ierīces būs iespējams uzlādēt, izmantojot konkrēto lādētāju. Bieži vien adapteriem ir 2-3 pieslēgvietas, tas nozīmē, ka ar šādu lādētāju varēs uzlādēt 2-3 viedierīces. Tādi auto lādētāji ir piemēroti ģimenēm un vadītajiem, kuri ikdienā pārvadā vairākus pasažierus. Jāatceras, ka jaunākajiem viedtālruņiem, planšetdatoriem un GPS navigatoriem ir nepieciešams lielāks strāvas stiprums, tāpēc pirms lādētāja iegādes ir ieteicams pārbaudīt šo parametru. Tāpat ieteicams pievērst uzmanību lādētāja izmēriem, jo automašīnas šķiltavu kontaktligzdā var nebūt pietiekami daudz vietas liela izmēra lādētājiem.
Ja Tev nepieciešams auto lādētājs, tad ieskaties mūsu piedāvājumā, apskati vairākas ierīces un izvēlies sev piemērotāko pēc vajadzīgajiem parametriem! Ja rodas kādi jautājumi attiecībā uz auto lādētāju izvēli, tehniskajiem raksturojumiem vai piegādi, Tu vienmēr vari sazināties ar mums un mēs labprāt Tev palīdzēsim izvelēties atblīstošāko ierīci.


Biežāk uzdotie jautājumi


Auto lādētājs ir piemērots telefona, planšetdatora vai citas viedierīces uzlādēšanai automašīnā brauciena laikā. Ja ceļā pēkšņi izlādējas tālrunis, tad labs auto telefona lādētājs var ātri uzlādēt ierīci, lai to būtu iespējams izmantot. Auto lādētājs telefonam tiek ievietots automašīnas šķiltavu kontaktligzdā.
Motivs.lv var ātri un ērti pasūtīt auto lādētājus ar dažādiem tehniskajiem parametriem, kas ir piemēroti visdažādākajiem telefonu modeļiem. Viena no populārākajām precēm ir USB auto lādētājs ar vairākām pieslēgvietām, kā arī lādētāji ar USB un Type-C portiem, ko var izmantot dažādu ierīču uzlādei.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.