Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Motocikla un velosipēda telefona turētāji

Motocikla telefona turētājs, kā arī telefona turētājs velosipēdam ir praktisks un arī neaizvietojams aksesuārs, kas ir pieprasīts to viedtālruņu īpašnieku vidū, kas vada motociklu vai ikdienā kā pārvietošanās līdzekli izmanto velosipēdu. Tā kā vienlaicīgi pārvietoties ar šiem transportlīdzekļiem un izmantot tālruni ir neērti un arī bīstami, tad moto telefona turētājs vai velo telefona turētājs nāks palīgā. Izvēlies atbilstošāko telefona aksesuāru mūsu interneta veikalā!


 

Moto telefona turētājs - aksesuārs katram motocikla vadītājam


Moto telefona turētājs visbiežāk tiek izmantots, lai novietotu telefonu uz braucamrīka stūres un izmantotu to kā navigatoru. Tas ir īpaši ērti, jo nav nepieciešams piestāt ceļa malā, lai apskatītu savu tālāko maršrutu. Svarīgākais ir izvēlēties kvalitatīvu aksesuāru, kas nodrošinās tālruņa stabilitāti, pārvietojoties arī pa nelīdzeniem ceļiem. Motocikla telefona turētājs ir pieejams no dažādiem materiāliem kā plastmasa, silikons, alumīnijs, kā arī tam ir vairāki stiprinājuma veidi, tāpēc katram motocikla vai skūtera īpašniekam jāizvēlas savam braucamrīkam piemērotāko aksesuāru. Ja Tev nepieciešams uzticams motociklu telefona turētājs, tad pasūti to motivs.lv!


Telefona turētājs velosipēdam - velo braucēja drošībai un komfortam


Telefona turētājs velosipēdam tāpat kā moto telefona turētājs tiek stiprināts pie braucamrīka stūres, lai atbrīvotu rokas braukšanas laikā un netraucētu vadīt transportlīdzekli. Kvalitatīvs velosipēda telefona turētājs nofiksē tālruni uz stūres gan, piemēram, ar plastmasas rāmju palīdzību, gan arī ar silikona siksnām, amortizējot triecienus un vibrācijas. Tas palīdz tālrunim palikt savā vietā, pat braucot pa nelīdzenu reljefu. Daudziem telefona turētāju modeļiem ir tāds stiprinājuma veids, kuru var pagriezt par 360 grādiem, tādā veidā ļaujot uzstādīt tālruni horizontālā vai vertikālā veidā un izvēloties ērtāko leņķi.Moto un velo telefona turētājs internetveikalā motivs.lv


Ja Tev nepieciešams uzticams telefona turētājs motociklam vai velosipēdam, kas nepievils, tad apskati mūsu piedāvājumu! Tu vari izvēlēties dažādu veida turētājus motocikliem, skūteriem, velosipēdiem. Populārākie no tiem:
 • ūdensnecaurlaidīgs mobilā telefona turētājs motociklam/velosipēdam;
 • telefona velo vai moto turētājs uz gumijām;
 • metāla velosipēdu, motociklu, skūteru, mopēdu telefonu turētājs;
 • rotējošs mobilā telefona turētājs motociklam un velosipēdam ar kompasu.
 • Piedāvājam ne tikai plašu telefonu aksesuāru izvēli, bet arī patīkamas cenas, ērtas piegādes un apmaksas iespējas. Veic pasūtījumu jau tūlīt un baudi visas vērtīgākās priekšrocības, ko sniedz telefona turētājs velosipēdam, motociklam vai mopēdam!

  Ja vēlaties vairāk uzzināt par moto un velo telefona turētājiem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Motocikla telefona turētājs ir aksesuārs moto braucēju drošibai un komfortam. Mobilā telefona turētājs motociklam ir ērts un praktisks aksesuārs, kas palīdz nofiksēt tālruni ar speciālu stiprinājumu palīdzību pie braucamrīka stūres un ļauj izmantot to, piemēram, kā navigatoru brauciena laikā.
  Telefona turētājs velosipēdam ir piemērots tiem viedtālruņu īpašniekiem, kuri izmanto velo kā pārvietošanās līdzekli ikdienā. Ja nepieciešams brauciena laikā izmantot telefonu, piemēram, kā navigatoru, tad tāds telefona aksesuārs kā velo telefona turētājs būs neaizvietojams rīks, ko var fiksēt ar dažādu stiprinājumu palīdzību pie velosipēda stūres. Bieži vien šādi aksesuāri ir rotējami, tāpēc iespējams izvēlēties sev ērtāko tālruņa slīpuma leņķi un novietojumu.
  Mūsu interneta veikalā motivs.lv var pasūtīt telefonu turētājus velosipēdiem, motocikliem, skūteriem, mopēdiem par izdevīgām cenām visu populārāko ražotāju telefoniem kā Apple, Samsung, Xiaomi un citiem.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.