Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Atpūtas saliekamie krēsli, šezlongi

Atklājiet mūsu atpūtas saliekamo krēslu un šezlongu klāstu, kas ir ideāli piemēroti āra atpūtai. Neatkarīgi no tā, vai plānojat dienu pludmalē, kempinga braucienu vai vienkārši atpūtu savā pagalmā, mūsu izturīgās un ērtās iespējas ir radītas, lai uzlabotu jūsu atpūtas pieredzi. Iepērcieties tagad, lai iegūtu labāko izvēli un cenas.


 

Atpūtas saliekamie krēsli, šezlongi

Atpūtieties stilā ar mūsu atpūtas saliekamajiem krēsliem un šezlongiem. Ideāli piemēroti jebkuram āra iestatījumam – no pludmales dienām līdz atpūtai pagalmā. Izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem izturībai un komfortam, šie krēsli ir pieejami dažādos stilos, lai atbilstu jūsu vajadzībām un vēlmēm parkonkurētspējīgām cenām.

Biežāk uzdotie jautājumi
1. No kādiem materiāliem izgatavoti atpūtas saliekamie krēsli un šezlongi?

Mūsu atpūtas saliekamie krēsli un šezlongi ir izgatavoti no dažādiem augstas kvalitātes materiāliem, tostarp alumīnija, tērauda un laikapstākļu izturīgiem audumiem, lai nodrošinātu izturību un komfortu.

2. Vai šie krēsli ir piemēroti izmantošanai ārā?

Jā, visi mūsu atpūtas saliekamie krēsli un šezlongi ir paredzēti izmantošanai ārpus telpām, padarot tos ideālus pludmalei, kempingam vai jūsu pagalmam.

3. Kādu svaru var izturēt krēsli?

Svara izturība ir atkarīga no modeļa, bet lielākā daļa mūsu krēslu var izturēt no 110 līdz 136 kg. Lūdzu, pārbaudiet produkta specifikācijas, lai iegūtu precīzu informāciju.

4. Vai krēslus ir viegli transportēt un uzglabāt?

Jā, mūsu krēsli ir viegli un saliekami, padarot tos viegli pārnēsājamus un uzglabājamus, kad tie netiek izmantoti.

5. Vai krēsliem ir garantija?

Jā, mūsu krēsliem ir ražotāja garantija. Garantijas ilgums un nosacījumi atšķiras atkarībā no modeļa, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta informāciju, lai iegūtu vairāk informācijas.