Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Šūpoles "Stārķa ligzda"

Šūpoles stārķa ligzda ir viens no labākajiem veidiem, kā izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu brīvdienās vai pēc garas darba dienas dārzā, uz terases vai uz balkona. Dažkārt šāds iekarināms krēsls-šūpoles “stārķa ligzda” tiek iekarinātas arī iekštelpās – viesistabā vai guļamistabā, lai piešķirtu telpai mājīgumu un arī modernu pieskaņu. Šūpoles stārķa ligzda ļaus patīkami baudīt brīvo laiku, lasot grāmatu, skatoties filmu, klausoties mūziku vai vienkārši atpūšoties. Pasūti šūpoles stārķa ligzda interneta veikalā Motīvs un sāc baudīt kvalitatīvu atpūtu savās mājās!


 

Stārķa ligzda – šūpoles-krēsls burvīgiem atpūtas mirkļiem


Ja meklē vizuāli pievilcīgu šūpuļtīklu krēslu savai mājai un dārzam, apver iespēju iegādāties populārās “stārķa ligzda” šūpoles, kas ir viegli montējamas un kopjamas. Atliek vien noslaucīt šūpoles ar mitru drānu, lai uzturētu tās tīras.
Šūpuļtīkls krēsls ir viens no labākajiem veidiem, kā izbaudīt komfortu. Lai atpūta būtu vēl patīkamāka, šūpolēm stārķa ligzda papildus var iegādāties mīkstu paliktni vai spilvenu, ko arī vari iegādāties mūsu interneta veikalā Motīvs. Iegādei ir pieejami dažādas krāsas spilveni un paliktņi, ko iespējams saskaņot gan ar savu šūpoļu krāsu, gan arī ar savu interjeru vai eksterjeru, ja šūpoles stārķa ligzda iekarināsi ārpus mājas, piemēram, uz terases.


Tavi ieguvumi, izvēloties šūpoles stārķa ligzda


Šūpoles stārķa ligzda ir iecienīts mājas un dārza aksesuārs, kas kalpo gan kā stilīgs interjera vai eksterjera elements, gan arī kā izcila atpūtas iespēja. Visbiežāk šādu šūpuļtīklu-krēslu izmanto kā vietu, kur atpūsties, palasīt grāmatu vai baudīt svaigu gaisu āra telpās. Vērtīgākie ieguvumi, izvēloties “stārķa ligzda” šūpoles:
 • iespēja baudīt pilnvērtīgu, kvalitatīvu atpūtu;
 • mūsdienīgs interjera dekora elements;
 • piemērots arī bērnistabām (izmantošanai vecāku uzraudzībā);
 • iespēja mainīt un novietot dažādu krāsu un veidu spilvenus, paliktņus, tādā veidā atsvaidzinot interjeru;
 • dažādu krāsu pieejamība, kas ļauj izvēlēties savam interjeram vai dārza iekārtojumam piemērotāko variantu, lai, piemēram, saskaņotu savas šūpoles stārķa ligzda ar citām dārza mēbelēm.

 • Tāpat šūpoles stārķa ligzda ir lieliska ideja dāvanai privātmāju vai vasarnīcu īpašniekiem, kuri pavisam noteikti novērtēs šādu dāvanu un iespēju palaiskoties saulītē, ērti ierīkojoties šūpuļtīklā- krēslā. Tāpēc, ja meklē oriģinālu dāvanu vai arī lielisku mājas vai dārza aksesuāru sev, pasūti šūpoles stārķa ligzda un piemērotāko paliktni-spilvenu interneta veikalā Motīvs!
  Ja vēlaties vairāk uzzināt par šūpolēm stārķa ligzda, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Šūpoles stārķa ligzda ir apaļas formas šūpuļtīkls-krēsls no pītām virvēm, ko var iekarināt dārzā, uz terases, balkona vai iekštelpās. Šādam iekarināmajam krēslam papildus var iegādāties spilvenu-paliktni, kas nodrošinās mīkstu un komfortablu sēdēšanu un patīkamu atpūtas baudīšanu.
  Šūpoles stārķa ligzda ir viegli montējamas. Šāda veida šūpuļtīkls-krēsls ir aprīkots ar metāla ritenīšiem stiprināšanai. Pirms šūpoļu iekarināšanas iepazīsties ar ražotāja sniegto montāžas instrukciju.
  Šūpuļtīkls krēsls ir viens no labākajiem aksesuāriem, ar ko var papildināt savu dārzu vai terasi, kā arī mājokļa interjeru. Iekarināms šūpuļtīkls krēsls ļaus pilnvērtīgi izbaudīt atpūtu brīvdienās vai pēc garas darba dienas.
  Lai pagarinātu šūpuļtīkla-krēsla “stārķa ligzda” kalpošanas laiku nelabvēlīgos laika apstākļos, piemēram, lietus laikā – šūpoles ir ieteicams noņemt un paslēpt vai noklāt ar ūdensnecaurlaidīgu materiālu.
  Maksimālais svars, kādu var izturēt šūpoles stārķa ligzda, pie katra no ražotājiem var atšķirties, taču interneta veikalā Motīvs pieejamās šūpoles stārķa ligzda var izturēt svaru līdz 200 kg.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.