Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Bērnu virtuves komplekti un piederumi

Bērnu virtuves, tāpat kā jebkura cita veida rotaļlietas, ieņem īpašu lomu bērna augšanas, attīstības un mācīšanās procesā. Bērni bieži mācās no pieaugušajiem, cenšoties atdarināt viņu rīcību un uzvedības modeļus. Tāpēc tādas rotaļlietas kā koka virtuves bērniem nodrošina interesi stundām ilgi un ļauj izpausties un izmēģināt lietas pašiem – tieši tā, kā to dara mamma virtuvē. Apskati interneta veikala Motivs.lv plašo bērnu virtuves komplektu un piederumu klāstu un izvēlies savai atvasei labāko dāvanu!


 

Koka virtuves bērniem


Bieži vien bērnu koka virtuves komplektā nāk arī bērnu virtuves piederumi un viss nepieciešamais, lai radītu autentisku vidi. Bērnu virtuves iekārtas parasti sastāv no plīts, cepeškrāsns, izlietnes, tvaika nosūcēja un citiem būtiskiem elementiem atkarībā no bērnu virtuves piedāvātā modeļa.


Kāpēc izvēlēties rotaļu virtuves?


Rotaļu virtuves ir lieliska dāvana bērniem, kuriem interesi raisa pieaugušo darbošanās virtuvē. Visi bērni instinktīvi vēro un atdarina pieaugušos, īpaši savas mammas, kuras darbojas virtuvē. Arī bērniem var rasties vēlme izmēģināt redzētās darbības pašiem, tāpēc bērnu virtuve ir vislabākā izvēle, lai ļautu bērnam gan rotaļāties, gan arī izmēģināt jaunas aktivitātes.

Bērnu virtuve mazajam pasaules pētniekam ir droša vide, kurā izpausties un ļaut savai fantāzijai vaļu. Meitenes bieži vien vēlas būt saimnieces, taču arī zēniem šāda rotaļlieta raisa interesi, tāpēc spēļu virtuve bērniem ir lieliska izvēle ikvienam. Bērnu virtuves komplekts ļaus nodoties jautrām un bezbēdīgām rotaļām – gatavojot gardas spēļu maltītes, cepot, vārot un mazgājot traukus – gluži, kā to dara mamma.


Bērnu virtuves loma bērna attīstībā


Bērnu virtuvei var būt liela loma bērna augšanas un attīstības posmā. Bērnu tieksme atdarināt iepriekš redzētās pieaugušo darbības un vēlme izmēģināt tās pašiem ir pavisam normāla parādība bērna attīstībā. Lomu spēles ir veids, kā iejusties pieaugušo dzīvē, atdarināt redzēto un tādā veidā iemācīties ko jaunu. Šādas rotaļas un lomu spēles sniedz bērnam iespēju praktizēt gan fiziskās, gan arī mentālās iemaņas, tādejādi labāk izprotot cilvēkus sev apkārt. Šo izpratni par apkārtējo pasauli veicina arī bērnu virtuves komplekti un piederumi, tāpēc tādai rotaļlietai var būt būtiska loma bērna attīstībā.

Virtuve bērniem rada drošu rotaļu vidi, kas ir pielīdzināma reālajai videi. Darbošanās bērnu rotaļu virtuvē palīdzēs bērnam arī labāk iepazīt sevi un attīstīt pašpārliecinātību. Tāpat bērnu virtuves komplekti ir lielisks veids, kā veicināt izpratni par pasauli, norisēm tajā, kā arī bērnu rotaļu virtuves ļaus attīstīt visdažādākās prasmes un jautri pavadīt laiku.


Bērnu virtuves veidi


Pircējiem tiek piedāvāti visdažādākie bērnu virtuves veidi. Pieejamie bērnu virtuves komplekti var būt visdažādākie – gan ar cepeškrāsni, gan bez tās, ar izlietni vai plīti, ar papildu piederumiem vai bez tiem. Dažkārt bērnu rotaļu virtuves komplektā nāk arī ledusskapis. Pirms bērnu virtuves komplekta iegādes ir jāizvērtē un jāsaprot, kas tajā ietilpst un kas ne. Tāpat vērts noskaidrot bērnu virtuves izmēru, lai tā būtu ērta lietošanai gan augumā mazākiem, gan lielākiem bērniem. Bieži sastopamas ir rotaļu virtuves no plastmasas, kas varētu būt mazāk izturīgas, taču ļoti viegli tīrāmas. Tās bieži vien ir sastopamas košās krāsās un ar vairākiem bērnu virtuves piederumiem.

Lielu popularitāti mūsdienās ir ieguvušas koka virtuves bērniem, kas ir draudzīgas apkārtējai videi, izskatās pievilcīgi un labāk iederas interjerā. Bērnu koka virtuve ir laba investīcija, jo tā izskatīsies labi arī pēc ilgākas lietošanas, turklāt to var nopulēt un atjaunot ar lakas vai krāsas kārtu, kā arī nodot to lietošanai nākamajai paaudzei.

Papildus bērnu virtuves iekārtai bieži vien komplektā nāk arī bērnu virtuves piederumi kā panniņa, katliņš, servīze un citi piederumi, lai rotaļas būtu vēl interesantākas. Ja spēļu bērnu virtuves komplekts neparedz kādu elementu vai piederumu, to var iegādāties arī atsevišķi. Piemēram, interneta veikalā Motīvs var iegādāties ne tikai bērnu rotaļu virtuves, bet arī atsevišķi nopirkt bērnu kafijas automātu, mikseri, picas rotaļu komplektu, bārbekjū komplektu un citas līdzīgas rotaļlietas vēl jautrākai un pilnīgākai spēļu virtuves pieredzei.

Bērnu virtuves iegāde ir labs ieguldījums gan bērna attīstībā, gan arī prieka pilnu brīžu nodrošināšanai. Neatkarīgi no izvēlētā bērnu virtuves materiāla un veida, galvenais ir prieks, ko šī rotaļlieta radīs bērnam. Tāpēc apskati mūsu daudzveidīgo bērnu virtuves komplektu un piederumu klāstu un izvēlies piemērotāko rotaļu virtuvi bērniem, kas nodrošinās radošas, interesantas un attīstošas rotaļas ik dienu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Bērnu koka virtuves ir ļoti dažādas – tās ir pieejamas gan ar plašu virtuves piederumu un aksesuāru klāstu, gan arī bez piederumiem. Visbiežāk rotaļu virtuves komplektā ir trauki, cepeškrāsns, plīts, mikroviļņu krāsns, ledusskapis un citi virtuves elementi. Taču dažkārt bērnu virtuves iekārta neparedz papildu piederumus, piemēram, trauku komplektus.
Bērnu virtuves paver bezgalīgas iespējas dažādām rotaļām. Bērns var iejusties pavāra lomā, gatavot ēdienu savā virtuvē, pēc tam to sakopt, kā arī iemācīties skaisti pasniegt pagatavoto ēdienu. Bērnu spēļu virtuves var "pārveidot" par kafejnīcu, aicinot apmeklētājus vai pārdodot viņiem ēdienus.
Interneta veikalā Motīvs plašā klāstā ir atrodamas koka virtuves bērniem ar dažādiem virtuves komplektiem un piederumiem. Pie mums var pasūtīt arī rotaļu virtuves no plastmasas un citus virtuves piederumus kā, piemēram, koka kafijas automātus un mikserus, tortes un picas rotaļu komplektus, kā arī citas rotaļlietas virtuves tematikā.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.