Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Vingrošanas un fitnesa bumbas

Vingrošanas bumba ir fitnesa aprīkojums, kuru iespējams lietot, lai papildinātu savus treniņus ar dažāda veida vingrinājumiem vai vienkārši izmantot to ikdienā. Lasīt vairāk..

Vingrošanas bumbu var izmantot, lai staipītos, nostiprinātu muskuļus un uzturētu pareizu stāju. Vingrošanas bumba ir lielisks fitnesa aksesuārs, ko var lietot arī cilvēki, kuri ikdienā nenodarbojas ar sportu. Bumba vingrošanai ir paredzēta ne tikai fiziskām aktivitātēm, bet arī vienkāršai sēdēšanai, piemēram, strādājot pie datora vai skatoties TV. Vai vēlaties izmēģināt vingrošanas bumbu, iekļaujot to savus ikdienas treniņos? Iespējams, vēlies mazināt saspringumu mugurā, strādājot pie datora? Apskati interneta veikala Motivs.lv vingrošanas bumbu piedāvājumu uz izvēlaties sev piemērotāko! 

Vingrošanas bumbas un to izmantošana


Vingrošanas bumba ir paredzēta lietošanai gan mājas apstākļos, gan grupu un individuālos fitnesa treniņos trenera pavadībā. Gumijas bumba vingrošanai vislabākos rezultātus dos, ja izmantosiet to ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai. Tāpat vari to izmantot gan ķermeņa augšdaļas, gan apakšdaļas nostiprināšanai. Vingrinājumu izvēle ir plaša un jūs varat izvēlēties sev tīkamākos un piemērotākos. Turklāt vingrošanas bumbu varat izmantot arī kā sēdvietu. Ikdienā sēdēšanai izmantojot fitnesa bumbu, ikviens var uzlabot savu pašsajūtu un stāju. Vingrošanas bumbu izmantošanas iespējas ir neierobežotas! 


Ieguvumi no fitnesa bumbas izmantošanas


Lietojot fitnesa vai vingrošanas bumbu ikdienā vai treniņos, tu vari ievērojami uzlabot savu pašsajūtu. Fitnesa bumbu var lietot ikviens, jo tā ir piemērota gan sportistiem, gan grūtniecēm, gan cilvēkiem, kuri tikko ir sākuši nodarboties sportu vai nenodarbojas  ar sportu vispār.  Vienkārša sēdēšana uz fitnesa bumbas nostiprina balansu un koordinācijas spējas, kā arī kopumā palīdz uzlabot izpratni par sava ķermeņa stāvokli un kustību. Cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu, ir iespējams variēt savā vingrinājumu izvēlē, kā arī ar interneta palīdzību apgūt jaunus vingrinājumus, kuru izpildē var izmantot fitnesa bumbu. Turklāt  bumbu vingrošanai iespējams arī izmantot kā fizioterapijas bumbu un uzlabot veselību - novērst muguras sāpes, uzlabot asinsriti u.c. Izmantojot vingrošanas bumbu, tu vari uzturēt ķermeni nemitīgā kustībā un uzlabot tā tonusu un paaugstināt savu enerģijas līmeni. Izmēģini vingrošanas bumbu pats un pārliecinies par ieguvumiem! 

Ja vēlaties vairāk uzzināt par vingrošanas bumbām, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Vingrošanas bumbas izmēram ir nozīme. Vingrošanas bumbām ir atšķirīgi izmēri, jo ir tās ir piemērotas atšķirīgu vingrinājumu izpildei. Lielāka izmēra bumbas ir paredzētas, lai izstaipītu muguru un trenētu līdzsvaru, turpretim mazākas fitnesa bumbas var izmantot pietupieniem. 
Jā, bumbu vingrošanai var arī izmantot grūtnieces, tomēr ieteicams konsultēties ar ārstu vai sertificētu treneri par piemērotāko vingrinājumu izvēli. 
Jā, to ir iespējams izmantot fizioterapijā. Taču fizioterapijas vingrojumus ar fitnesa bumbu  ieteicams apgūt fizioterapeita klātbūtnē vai konsultēties ar fizioterapeitu par vingrošanas bumbas lietošanu ārstniecības procesā.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus vai kurjer-dienestu.