Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Nūjošanas nūjas

Nūjošanas nūjas jeb skandināvu nūjas ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā uzlabot savu fizisko veselību. Nūjošana ir populārs un visiem pieejams fizisko aktivitāšu veids, jo treniņiem ir nepieciešams tikai tuvākais parks vai gājēju celiņš un nūjas nūjošanai. Kvalitatīvas nūjošanas nūjas un nūjošanas piederumus Tu vari iegādāties interneta veikalā Motīvs par ļoti pieejamām cenām un ērtu piegādi visā Latvijā. Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies piemērotākās staigāšanas nūjas jau tūlīt!


 

Nūjošana – drošas fiziskās aktivitātes dažāda vecuma cilvēkiem

Nūjošana tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem sporta veidiem, ko iesaka dažāda vecuma cilvēkiem, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem, lai uzturētu savu fizisko veselību. Nūjošana ir vienkārša, efektīva un neprasa īpašas prasmes. Turklāt šāda veida aktivitātes ir ļoti efektīvas arī svara zaudēšanā. Bieži vien cilvēkiem ar lieko svaru iesaka skriet, taču ne vienmēr tas ir iespējams dažādu iemeslu dēļ, piemēram, ja ir problēmas ar locītavām un mugurkaulu. Tieši tāpēc nūjošana tiek uzskatīta par ļoti saudzīgu sportošanas veidu.


Vērtīgākās priekšrocības, ko sniedz nūjošana

Nūjošana sniedz vairākas būtiskas priekšrocības kā, piemēram, tā:
 • uzlabo asinsriti, sirds un plaušu darbību;
 • nostiprina kāju un ķermeņa augšdaļas muskuļus;
 • efektīvi dedzina kalorijas;
 • uzmundrina un sniedz enerģiju;
 • kalpo kā palīgs staigāšanai vai kāpšanai kalnā.

 • Lai nūjošana sniegtu vēlamos rezultātus, ir nepieciešami regulāri treniņi, kā arī kvalitatīvas nūjošanas nūjas. Staigāšanas nūjas ir dažādas, tāpēc ir svarīgi izvēlēties savām prasībām atbilstošāko inventāru.


  Nūjošanas nūjas un piederumi– veidi un īpašības

  Nūjošanas nūjas jeb skandināvu nūjas tiek iedalītas dažādos veidos, izplatītākie no tiem ir nūjas nūjošanai ar fiksētu garumu un teleskopiskās nūjošanas nūjas.


  Teleskopiskās nūjošanas nūjas

  Teleskopiskās nūjošanas nūjas ir kompaktas un ērti uzglabājamas. Šādas staigāšanas nūjas paredz garuma mainīšanas un pielāgošanas iespējas. Tas ļauj izmēģināt dažādas slodzes, kā arī piedāvā iespēju izmantot teleskopiskās nūjošanas nūjas visai ģimenei – attiecīgi katram ģimenes loceklim pielāgojot nūjošanas nūjas garumu atbilstoši savam auguma garumam.

  Interneta veikalā Motīvs plašā piedāvājumā ir atrodamas teleskopiskās nūjošanas nūjas – apskati piedāvājumu, veic pasūtījumu un uzsāc savu ceļu pretī veselīgam un aktīvam dzīvesveidam jebkurā vecumā!

  Nūjošanas piederumi

  Arī nūjošanas piederumi ir svarīgs inventārs, ja vēlies uzsākt nūjošanas treniņus. Tādi nūjošanas nūju aksesuāri kā nūju gumijas uzgaļi vai soma uzglabāšanai ievērojami uzlabos staigāšanas nūju izmantošanas pieredzi. Piemēram, nūju gumijas uzgaļi ir nepieciešami, nūjojot uz cietām virsmām kā betons vai asfalts.


  Kam pievērst uzmanību, izvēloties nūjas nūjošanai?

  Izvēloties nūjas nūjošanai, jāpievērš uzmanība, vai nūjošanas nūjas garums ir regulējams, lai pielāgotu to attiecīgi savam auguma garumam. Tāpat jāpievērš uzmanība staigāšanas nūju materiālam. Bieži vien skandināvu nūjas tiek izgatavotas no alumīnija, kas paredz lētāku nūjošanas nūjas cenu. Staigāšanas nūjas no alumīnija ir diezgan izturīgas un vieglas. Tāpat jāpievērš uzmanība rokturim, lai tas labi nofiksētu roku, kā arī iespējai mainīt nūju uzgaļus, jo līdz ar aktīvu nūjošanu, uzgaļi nūjošanas nūjām var noberzties, tāpēc jābūt iespējai tos nomainīt uz jauniem.

  Ja Tu meklē, kur pirkt nūjošanas nūjas un piederumus sev, saviem vecākiem vai radiniekiem, apskati mūsu piedāvājumu un iegādājies kvalitatīvas nūjošanas nūjas par pieejamām cenām un nūjošanas nūju aksesuārus, lai parūpētos par savu un savu tuvinieku fizisko veselību un labu pašsajūtu ikdienā!

  Ja vēlaties vairāk uzzināt par nūjošanas nūjām un nūjošanas piederumiem, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Nūjošana ir fizisko aktivitāšu veids, kurā tiek izmantota noteikta soļošanas tehnika ar īpaši izstrādātām staigāšanas nūjām, ko sauc arī par skandināvu nūjām vai nordic walking nūjām.
  Nūjošanai ir nepieciešams ērts apģērbs un sporta apavi, kā arī kvalitatīvas nūjošanas nūjas. Apģērbam jābūt ērtam, lai tas netraucētu kustībām, vislabāk ir vilkt treniņtērpu. Arī apaviem ir jābūt ērtiem, ar pietiekami biezu zoli un ērtām šņorēm.
  Ja meklē, kur pirkt nūjošanas nūjas, apskati interneta veikala Motīvs piedāvājumu, kur atradīsi gan teleskopiskās nūjošanas nūjas, gan arī dažādus nūjošanas piederumus, piemēram, nūju uzgaļus.
  Nūjošanas nūjas garums tiek noteikts dažādos veidos, piemēram, ar dažādu formulu palīdzību, piemēram, jūsu auguma garums centimetros x 0,68. Iegūtais garums tiek noapaļots līdz veselam skaitlim. Taču visbiežāk ražotājs piedāvā tabulas, kurās ir norādīti auguma garumi un attiecīgais nūjošanas nūjas garums. Izmantojot regulējamas nūjošanas nūjas, iespējams pielāgot sev vajadzīgo garumu.
  Nūjošanas tehnika paredz sava ķermeņa virzīšanu uz priekšu, izmantojot nūjošanas nūjas. Skandināvu nūjas soļošanas laikā tiek novietotas sev blakus un tad grūstas uz aizmuguri, lai palīdzētu virzīt savu ķermeni uz priekšu. Tāpēc staigāšanas nūjām jābūt pietiekami izturīgām, lai tās varētu izturēt jūsu svaru, kā arī jābūt atbilstošam nūjošanas nūjas garumam, lai jūs varētu ērti trenēties.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.