Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Ring light - Gredzenveida LED riņķa lampas

Ring light jeb gredzenveida LED lampas plašu popularitāti ir iemantojušas, pateicoties sociālo tīklu pieaugošajai popularitātei. Taču riņķa lampu izmantošana foto un video satur veidošanā ir daudz plašāka. Gredzenveida lampu galvenā priekšrocība ir vizuālā izskata uzlabošana, samazinot ēnu veidošanos un piešķirto vienmērīgu sejas mirdzumu. Ja arī tu meklē gredzenveida riņķa lampu profesionālai vai amatieru video vai foto materiālu uzņemšanai vai uzlabošanai, tad apskati mūsu plašo piedāvājumu un iegādājies sev piemērotāko modeli jau šodien!


 

Kas ir gredzenveida jeb riņķa LED lampa?


Apgaismojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem veiksmīgu foto un video materiālu izveidei. Gredzenveida LED lampa jeb riņķa lampa ir gaismas avots, kurā LED gaismas avoti ir izvietoti apļveida korpusā. Visbiežāk gaismas avotu veido LED gaismas lenta vai individuālās LED gaismas diodes. Turklāt jaunāko LED tehnoloģijas iedāvā iespēju regulēt gaismas intensitāti un temperatūru. Riņķa lampa tiek izmantota apvienojumā ar īpašu statīvu, kas sniedz iespēju regulēt gaismas avota augstumu, pielāgojot to visdažādāko foto vai video materiālu veidošanai. Tāpat vairums gredzenveida lampu ir aprīkotas ar tālvadības pulti, sniedzot iespēju vadīt lampas darbību attālināti.


Riņķa lampu priekšrocības


Plašajā foto un video apgaismojuma piedāvājuma klāstā var nākties apjukt, izvēloties piemērotāko apgaismojuma veidu tieši savām vajadzībām. Ne bez iemesla riņķa lampas ir vienas no šī brīža populārākajām izvēlēm gan amatieru, gan profesionāļu vidū, jo tieši šis produkts sniedz virkni priekšrocību video un foto materiālu veidošanā. Galvenās ir riņķa lampu priekšrocības ir:
 • kompakta un viegla ierīce;
 • vienkārša un ērta lietošana;
 • izcila ēnu novēršana, sniedzot iespēju izveidot skaistus kadrus;
 • mīkstina gaismu, piešķirot mirdzumu un maskējot nepilnības. • Piemērotākās ring light izvēle


  Piemērotākās ring light izvēlē ir svarīgi izvērtēt foto lampas izmantošanas mērķi ar izvēlētā produkta specifikāciju. Selfie lampas tehniskā aprīkojuma prasības noteikti būs zemākas, taču video un foto materiālu veidošanai prasības atšķirīgas no izvēlētā satura veidošanas formāta. Izvēloties piemērotāko modeli izvērtē:
 • gaismas izmērs
 • Mazāka izmēra riņķa lampa būs piemērotāka portreta foto, savukārt lielāka izmēra lampa sniegs iespēju dažādu formātu foto un video materiālu veidošanai.
 • gaismas regulēšana
 • Regulējams gaismas avots sniegs plašāku radošo brīvību, īstenojot visdažādākās idejas. Pievērs uzmanību, vai ir iespējams regulēt gaismas intensitāti un temperatūru.
 • izmantošanas veidi
 • Regulējams un pielāgojams statīvs ir obligāta prasība tiem, kas vēlas veidot foto un video materiālus. Tāpat svarīgi, vai izvēlētais modeļa korpuss ir rotējošs.

  Ja vēlaties vairāk uzzināt par mobilo telefonu aksesuāriem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Ring light ir gredzenveida gaismas avots, kas raida tiešu, mīkstu gaismu uz objektu. Ring light izmantošana novērš ēnu veidošanos, uzlabojot foto un video kvalitāti.
  Gredzenveida LED lampas plaši tiek izmantotas foto un video materiālu veidošanā gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Lampas radītā mīkstinātā gaisma lieliski izgaismo objektu, novēršot dažādas nepilnības un trūkumus.
  Jā, gredzenveida lampa ir lieliski piemērota foto un video materiālu veidošanai tieši mājas apstākļos. Riņķa lampas izmantošana neprasa specifiskas zināšanas, kā arī sniedz iespēju iegūt lielisku rezultātu, bez profesionālas foto un video tehnikas.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.