Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Pretestības gumijas un lentes

Slodzes gumijas un elastīgās pretestības lentes ir efektīvs un cenas ziņā pieejams veids kā papildināt vingrošanas nodarbības un sasniegt labākus rezultātus. Lasīt vairāk..

Tās ir pieejamas dažādos izmēros, kas ļauj tās izmantot visdažādāko vingrinājumu veikšanai un visu ķermeņa daļu trenēšanai. Turklāt iespējams iegādāties arī komplektus, kurā iekļautas vairāku izmēru pretestības gumijas, kā arī rokturi un stiprinājumi ērtākai to izmantošanai. Šis ir ļoti parocīgs rīks tiem, kas vēlas piekopt fiziskās aktivitātes mājas apstākļos, jo tas ļauj veikt vingrojumus jebkādā vidē – gan dzīvokli, gan brīvā dabā. Tai pat laikā tās tiek lietotas arī daudzās sporta zālēs, jo vingrojumi ar tām ir iedarbīgs veids dažādu ķermeņa daļu stiprināšanai. Atrodiet augstākās kvalitātes pretestības gumijas par lieliskām cenām mūsu interneta veikala piedāvājumā!


 

Pretestības gumijas komplekts treniņiem mājās un sporta zālē


Pretestības gumijas savos treniņos mēdz iekļaut gan profesionāli atlēti, gan tie, kas vienkārši vēlas uzturēt sevi formā. Tam par iemeslu ir šī fitnesa rīka vienkāršums un efektivitāte, kas lieti noder vingrinājumu veikšanai gan sporta zālē, gan mājas apstākļos. Turklāt tās iespējams ērti pielagot dažādu treniņu vajadzībām, liekot lietā rokturus ērtākai satveršanai un stiprinājumus, kas ļauj izveidot trenažierus mājas apstākļos, kā arī dažāda izmēra un smaguma lentes, atkarībā no paredzētās treniņa intensitātes un vingrinājuma veida. Šo rīku bieži vien izmanto arī rehabilitācijā, lai palīdzētu nostiprināt ķermeni pēc dažāda veida traumām un operācijām, kā arī nervu sistēmas saslimšanām.

Lai sniegtu jums vairāk informācijas par pretestības gumijām un to lietošanu, esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par tām.

Biežāk uzdotie jautājumi


Šo treniņu rīku iespējams izmantot visdažādāko vingrinājumu veikšanai un gandrīz visu ķermeņa daļu trenēšanai, bet visbiežāk pretestības gumijas tiek izmantotas spēka vingrojumiem un dažādu muskuļu grupu nostiprināšanai.
Pretestības gumiju komplekts satur dažāda izmēra un pretestības spēka lentes, kas ļaus jums veikt daudzveidīgus un dažādas intensitātes vingrojumus.
Tas atkarīgs no vingrojumiem, ko plānojat ar to veikt – atsevišķos gadījumos, piemēram, trenējot kājas, tās nebūs nepieciešamas, tikmēr citreiz rokturi var padarīt vingrinājuma izpildi krietni ērtāku.
Motivs.lv veic sporta preču piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus.