Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Masāžas pistoles

Masāžas pistoles ir mūsdienīgas masāžas ierīces, kas palīdz mazināt muskuļu sāpes pēc treniņa, nogurumu, kā arī iedarbojas uz problemātiskajām ķermeņa zonām. Masāžas pistole darbojas pulsācijas režīmā. Pateicoties dažādajiem uzgaļiem, kas parasti nāk komplektā ar pašu ierīci, masāžas pistole ir piemērota dažādām ķermeņa daļām: rokām, kājām, kaklam, pleciem. Ja meklē efektīvas masāžas pistoles, tad apskati mūsu interneta veikala piedāvājumu un pasūti savām vajadzībām piemērotāko muskuļu masāžas pistoli!


 

Kāpēc vajadzīga masāžas pistole?


Masāžas pistole tiek plaši izmantota gan pirms un pēc treniņiem, gan arī mājas apstākļos, piemēram, pēc garas darba dienas, veicot pašmasāžu, it sevišķi, ja ir sēdošs darbs. Šī ierīce palīdz atslābināt muskuļus, kā arī stimulēt sprūda (sāpīgos) punktus muskuļos. Masāžas pistoles bieži izmanto muskuļu iesildīšanai pirms treniņa vai ātrākai muskuļu atslābināšanai pēc treniņa. Tās palīdz mazināt muskuļu sāpes, nogurumu, palīdz atjaunot muskuļu audus un to struktūru, kā arī noņem muskuļu spazmas.

Masāžas pistoles vērtīgākās priekšrocības:

 • atbrīvo muskuļu sasprindzinājumu dažādās ķermeņa daļās;
 • vienkārša izmantošana;
 • uzlabo asins plūsmu;
 • nodrošina muskuļu tonusu;
 • palīdz iesildīt muskuļus pirms treniņa un atslābināt tos pēc tā;
 • mazina muskuļu sāpes, krampjus un kopumā palīdz ātri atslābināt ķermeni.


 • Pateicoties dažādajiem uzgaļiem, piemēram, apaļajam, plakanajam, dakšveida uzgalim, ir iespējams ātri un efektīvi apstrādāt konkrētus muskuļus, sprūda punktus vai visu ķermeni kopumā. Lai uzzinātu, kādiem muskuļiem masāžas pistoles uzgaļi ir paredzēti, ir jāiepazīstas ar preces ražotāja instrukciju.


  Kam ir piemērota muskuļu masāžas pistole?


  Muskuļu masāžas pistole ir piemērota ne tikai tiem, kuri aktīvi trenējas un profesionāliem sportistiem, bet arī cilvēkiem ar sēdošu darbu, vai arī darbu, kur ir daudz jāstāv un jākustas. Piemēram, tie, kuri ilgstoši sēž pie darbagalda, novērtēs masāžas pistoles atslābinošo un pretsāpju efektu, masējot muguras augšdaļu, īpaši kakla aizmugurējo daļu un plecus. Savukārt cilvēki, kuri ilgstoši pavada laiku uz kājām, būs priecīgi par masāžas pistoles sniegto efektu, masējot ikru muskuļus, muguras lejasdaļu un citas muskuļu grupas, kur nepieciešama muskuļu atslābināšana.

  Muskuļu masāžas pistole ir lieliski piemērota gadījumiem, ja nav iespējas bieži doties uz masāžām, tāpēc tādas ierīces iegāde mājas masāžas veikšanai būs praktisks pirkums vai dāvana svētkos. Muskuļu masāžas pistoles ir noderīgas dažādās situācijās, tāpēc apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko masāžas ierīci jau tūlīt!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Masāžas pistole ir masāžas ierīce muskuļu sāpju, noguruma un spazmu mazināšanai, kas ir piemērota lietošanai mājās. Par masāžas pistoli šo ierīci sauc tās formas dēļ.
  Muskuļu masāžas pistoles darbības princips ir ļoti vienkāršs – tā veic biežus, taču ne pārlieku spēcīgus “sitienus”, kas iedarbojas uz muskuļiem. Parasti ierīcēm ir dažāda ātruma līmeņi.
  Izvēloties masāžas pistoli, jāņem vērā darbības ātrums, masāžas pistoles cena, ierīces ergonomiskums, trokšņa līmenis, papildu aksesuāru, uzgaļu esamība komplektā. Šādu informāciju meklē preces aprakstā.
  Ar masāžas pistoli drīkst masēt kāju muskuļus, sēžas muskuļus, roku muskuļus, kakla muskuļus (taču ne kakla priekšējo daļu!), muguras muskuļus, taču mugurkaula tuvumā jābūt ļoti uzmanīgiem, lai pa tiešo neradītu vibrācijas uz skriemeļiem. Pirms ierīces izmantošanas ir jāiepazīstas ar tās lietošanas instrukciju.
  Nedrīkst masēt sirds zonu, galvu, ķermeņa zonas, kur atrodas limfmezgli (cirkšņa zona, deniņi, plaukstas locītavas, elkoņi, potīšu zona, zem ceļgaliem). Pirms ierīces izmantošanas ir jāiepazīstas ar tās lietošanas instrukciju.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.