Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Gaismas kastes priekšmetu fotografēšanai

Gaismas kastes jeb sauktas arī par portatīvo studiju priekšmetu fotografēšanai ir svarīgs atribūts ikvienam, kurš nodarbojas ar produktu foto vai kurš strādā e-komercijas jomā – kvalitatīvi produktu attēli interneta veikalā ievērojami palielina pārdošanas apjomus. Šāda mini fotostudija palīdzēs iegūt augstas kvalitātes fotogrāfijas – svarīgākais izvēlēties piemērotāko gaismas kasti, apgaismojumu un aksesuārus, lai iegūtu izcilus attēlus. Apskati interneta veikala Motīvs piedāvājumu un pasūti gaismas kastes produktu fotografēšanai un nepieciešamos aksesuārus skaistu un kvalitatīvu fotogrāfiju iegūšanai!

Uz vietas

-18%

14.10 €11.60 €

Uz vietas

-25%

29.90 €22.50 €

Uz vietas

-41%

7.60 €4.50 €


Kas ir gaismas kastes produktu fotografēšanai?


Gaismas kastes produktu fotografēšanai ir speciāls rīks, ko izmanto fotogrāfijā, visbiežāk produktu foto veikšanai. Tā ir sava veida kaste, kuras iekšpusē ir fons, uz kura tiek novietos priekšmets. Šādai kastei obligāti nepieciešams apgaismojums, lai iegūtu kvalitatīvu rezultātu. Fotografējot produktus, piemēram, interneta veikalam, attēlā nedrīkst būt ēnai, un to var panākt ar gaismas kastes palīdzību. Izvēloties gaismas kasti produktu fotografēšanai, nepieciešams pievērst uzmanību:
 • izmēram – ieteicams izvēlēties tādu gaismas kasti, kas ir divreiz lielāka par fotografējamo priekšmetu;
 • fonam – vairumā gadījumu fons jau nāk komplektā kopā ar gaismas kasti, un parasti fons ir kokvilnas audums dažādās krāsās (fonus var iegādāties arī atsevišķi);
 • apgaismojumam – vai gaismas kaste paredz iebūvētu apgaismojumu, piemēram, LED apgaismojumu vai apgaismojuma avotu nav vispār.

 • Gaismas kases ar iebūvētu apgaismojumu

  Ļoti populāras šobrīd ir gaismas kastes produktu fotografēšanai ar iebūvētu LED apgaismojumu. Izvēloties šādu atribūtu, nav jāuztraucas par gaismas avotiem, un tādas gaismas kastes ir viegli uzstādīt un konfigurēt.


  Viegli lietojamas, pārvietojamas un kompaktas gaismas kastes


  Viena no vērtīgākajām gaismas kastes īpašībām ir tās mobilitāte jeb spēja pārvietot to no vienas vietas uz citu, kā bieži to dara daudzi fotogrāfi. Interneta veikalā Motīvs ir pieejamas kompaktas un viegli pārvietojamas gaismas kastes produktu fotografēšanai, kā arī dažādi aksesuāri, tādi kā barošanas strāvas adapteri, LED lentes, gaismas paneļi, statīvi, gaismas kastes foni un citi atribūti, kas palīdzēs patstāvīgi nodarboties ar produktu foto un iegūt augstas kvalitātes, profesionālus produktu attēlus.
  Gaismas kastes neapšaubāmi ir vērtīgs ieguldījums tiem, kuri investē interneta pārdošanā, jo bez kvalitatīviem un profesionāliem attēliem nav iespējams klientam pārdot produktu. Šie atribūti ir labākais veids, kā nodrošināt apgaismojumu bez ēnām, kas tik ļoti nepieciešams produktu foto veikšanai. Tāpēc apskati mūsu e-veikala piedāvājumu un izvēlies atbilstošākās preces savai mini fotostudijai!

  Ja vēlaties vairāk uzzināt par gaismas kastēm, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Gaismas kastes cenas ir ļoti dažādas. Tās lielā mērā ietekmē gaismas kastes aprīkojums. Gaismas kastes, kurām komplektā nenāk fons vai iebūvētais apgaismojums, ir daudz lētākas par tām, kurām ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai uzreiz uzsāktu produktu fotografēšanu. Tāpēc ikvienam ir jāizvēlas savai situācijai piemērotākā gaismas kaste vēlamajā cenu kategorijā.
  Mini fotostudija jeb bieži saukta arī par gaismas kasti produktu fotografēšanai ir portatīvs, bieži vien arī saliekams fotogrāfijas atribūts, kas ir piemērots tiem, kuri nodarbojas ar produktu foto, kā arī visiem tiem, kam nepieciešami augstas kvalitātes produktu attēli, piemēram, interneta veikalu īpašniekiem.
  Parasti produktu foto veikšanai izmanto baltu vai melnu fonu, taču var izmantot arī citu krāsu fonus, piemēram, zilu vai sarkanu.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.