Tech-Protect QI15W-A37 3in1 Bezvadu Indukcijas Lādētājs 15W - Melns | Wireless Inductive Charger
Preces kods:136136
Pieejamība:Ir noliktavā
Atlikums: 1 gab.
EAN: 5906302372171
Pasūti tagad un saņem veikalā jau šodien pēc 14:00
Saņemšanas iespējas
Motivs.lv veikalā: 3-4 stundas darbdienās
Saņemt pakomātos: 1-3 darba dienas
Kurjer-piegāde: 2-3 darba dienas
Iepazīstieties ar Tech-Protect QI15W-A37 – modernu bezvadu lādētāju, kas atvieglos jūsu ikdienu! Ar šo ierīci varat vienlaicīgi vai atsevišķi uzlādēt līdz trim ierīcēm: iPhone vai Android viedtālruni, Apple AirPods vai Galaxy Buds bezvadu austiņas un Apple Watch. Tas ir ideāls risinājums, kas ietaupīs jūsu laiku un vietu uz galda! Izgatavots no izturīga matēta polikarbonāta, tas apvieno elegantu dizainu ar izcilu funkcionalitāti. Iebūvētā aizsardzības sistēma pasargā jūsu ierīces no pārkaršanas un pārsprieguma, nodrošinot stabilu un drošu uzlādi daudzu stundu garumā. Tech-Protect QI15W-A37 ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē kārtību, efektivitāti un saderību ar Apple un Android ierīcēm. * Lai izmantotu induktīvā lādētāja pilnu potenciālu, iesakām to pieslēgt strāvas adapterim ar vismaz 25W jaudu. PRODUKTA ĪPAŠĪBAS: - 100% oriģināls - Iepakots oriģinālajā iepakojumā - Izgatavots no matēta polikarbonāta - Atbalsta ātro bezvadu uzlādi - USB-C ieejas strāva: 5V/3A, 9V/2A - Viedtālruņa izeja: 15W - Pulksteņa izeja: 3W - Austiņu izeja: 3W - Trīs ierīču vienlaicīgas uzlādes funkcija - Katrai ierīcei atsevišķa uzlādes funkcija KOMPLEKTĀ IETILPST: 1 x Tech-Protect QI15W-A37 lādētājs 1 x USB-C / USB-C kabelis 100cm | Wireless charger, Induction charger, Fast charging