Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Telefonu vāciņi, maciņi un telefona aizsargstikli

Telefonu vāciņi un telefonu maciņi ir ļoti populāri mobilo telefoni aksesuāri. Kāpēc? Pirmkārt, tālruņu īpašnieki tos iegādājas, lai piešķirtu individualitāti savam telefonam, jo šobrīd ir pieejami visdažādākā dizaina maciņi telefonam, kas pārsteidz ar krāsu daudzveidību. Taču mobilo telefonu aksesuāri veic arī praktisku uzdevumu – pasargā tālruni no bojājumiem un skrāpējumiem. Tāpēc ikviena mobilā tālruņa īpašniekam ir ieteicama tādu aksesuāru kā aizsargstikls telefonam un telefona vāciņš iegāde. Ja meklē praktiskus, vizuāli pievilcīgus un sava tālruņa modelim piemērotākos maciņus, vāciņus, aizsargstiklus par patīkamām cenām, tad ieskaties mūsu piedāvājumā jau tūlīt!

Izvēlies sava telefona ražotāju:

Telefona vāciņi – drošībai un dizainam


Telefonu vāciņi jau sen nav tikai mobilās ierīces drošības aksesuārs. Ja vēlies savu mobilo telefonu padarīt patiesi individuālu, vienlaikus aizsargājot to pret kritieniem un skrāpējumiem, izvēlies telefona vāciņu, kas atspoguļos tavu personīgo stilu. Mūsu plašajā vāciņu un apvalku klāstā atradīsi modeļus visām populārākajām un iecienītākajām zīmolu un ražotāju ierīcēm: iPhone, Samsung, LG, Pixel, Huawei, CAT, Nokia u.c.


Telefonu maciņi – maciņš telefonam, stilīgs aksesuārs tev!


Mobilo telefonu maciņi pasargā telefonu no skrāpējumiem, dažādiem korpusa bojājumiem, mīkstina kritienu, ja gadījumā telefons nokrīt. Tāds praktisks aksesuārs kalpo arī kā dekoratīvs elements, kas piešķir tālrunim īpašu odziņu. Telefona aizsardzībai ir pieejami maciņi telefonam, kas noklāj visu telefona korpusu – gan tā aizmugurējo daļu, gan arī ekrānu, kā arī telefona vāciņi, kas pasargā telefonu daļēji – no telefona korpusa aizmugures un sānu daļām. Kādu veidu izvēlēties, ir atkarīgs no situācijas, kādā paredzēts izmantot viedtālruni. Piemēram, ja mobilais tālrunis ir pakļauts biežiem triecieniem, mitruma un citiem bojājumu riskiem, tad ieteicami telefonu maciņi, kas noklāj visu tā korpusu. Taču ne visos gadījumos tālrunis ir pakļauts nopietniem bojājumu riskiem, tāpēc ikdienā daudzi pircēji izvēlas arī tādu mobilā tālruņa aksesuāru kā telefona vāciņš.


Mobilo telefonu aksesuāri - maciņi un vāciņi


Izvēloties mobilo telefonu aksesuārus, ir svarīgi pievērst uzmanību arī materiāliem, no kā izgatavoti telefonu vāciņi vai maciņi. Piemēram, populārākā izvēle ir silikona maciņi telefonam, jo tiem ir patīkama cena un tos ir vienkārši kopt. Taču bieži pircēji izvēlas arī aksesuārus no gumijas, plastmasas vai pat ādas, kas ir atkarīgs no vēlmēm, budžeta, telefona lietošanas apstākļiem.

Ja vēlaties vairāk uzzināt par mobilo telefonu aksesuāriem, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Mūsu interneta veikalā motivs.lv pieejami telefonu maciņi un vāciņi visu populārāko ražotāju mobilajiem tālruņiem:
 • iPhone;
 • Huawei;
 • LG;
 • CAT;
 • Samsung;
 • Xiaomi un citu ražotāju tālruņiem.
 • Telefonu vāciņi ir ļoti noderīgi mobilā telefona aksesuārs, kas pasargā tālruņa ekrānu no skrāpējumiem un dažādiem bojājumiem. To visbiežāk izvēlas, iegādājoties pavisam jaunu tālruni, lai pasargātu to no iespējamajiem skrāpējumiem un paildzinātu tā kalpošanas mūžu. Ja vāciņš telefonam tiek bojāts, to ieteicams nomainīt pret jaunu, lai pasargātu savu ierīci.
  Telefonu maciņi pasargā visu tālruņa korpusu, savukārt telefona vāciņi – tā aizmugurējo daļu un sānu malas. Taču šie mobilo telefonu aksesuāri kalpo arī kā dekoratīvs elements, lai izceltu tālruņa īpašnieka individualitāti.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.