Dārza un pludmales saulessargs 180 cm, AG228D
| Preces kods: | 131394 |
|---|---|
| Pieejamība: | Šobrīd prece nav noliktavā |
| EAN: | 5907621857905 |
Izturīgs un viegls saulessargs ar 180 cm diametru, kas nodrošina lielisku aizsardzību pret sauli un UV starojumu. Izgatavots no mitrumizturīga materiāla, tas ir piemērots lietošanai dārzā, pludmalē vai uz balkona.
Praktisks risinājums atpūtai brīvā dabā
Šis saulessargs ir izstrādāts, lai pielāgotos jūsu vajadzībām. Pateicoties noliekamajam kātam, jūs varat viegli mainīt aizsardzības leņķi pret saules stariem, savukārt regulējamais augstums ļauj to uzstādīt atbilstoši situācijai – gan tieši zemē, gan speciālā pamatnē.
Galvenās priekšrocības
- Plaša aizsardzība: 180 cm diametra kupols nodrošina lielu ēnas zonu un aizsardzību pret UV stariem.
- Noliecams kāts: Iespēja mainīt slīpumu ļauj efektīvi aizsargāties pret sauli no konkrēta virziena.
- Regulējams augstums: Darba augstums ir pielāgojams no 120 līdz pat 170 cm.
- Daudzpusīga uzstādīšana: Kāts ar asu galu ļauj to iespraust tieši zemē vai smiltīs, kā arī izmantot standarta pamatnēs.
- Kompakta transportēšana: Saliktā veidā aizņem maz vietas (120 cm), padarot to viegli paņemamu līdzi uz pludmali.
Tehniskā specifikācija
| Zīmols | Generic |
|---|---|
| Modelis | AG228D |
| Kupola diametrs | 180 cm |
| Augstuma diapazons | 120 - 170 cm |
| Kāta tips | Divdaļīgs, noliecams |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai šis saulessargs ir piemērots lietošanai uz balkona?
Jā, pateicoties tā regulējamajam augstumam un noliekuma funkcijai, tas ir ļoti populārs balkonu īpašnieku vidū.
Vai komplektā ir iekļauta pamatne?
Nē, pamatne komplektā neietilpst. Saulessargu var iespraust tieši zemē vai izmantot ar atsevišķi iegādātu pamatni.
Cik viegli to ir transportēt?
Saulessargs ir ļoti viegls un saliktā veidā tā garums ir 120 cm, tāpēc to ir ērti pārvietot un ņemt līdzi izbraukumos.
Vai tas pasargā no lietus?
Saulessargs ir izgatavots no mitrumizturīga materiāla un var pasargāt no neliela lietus, taču tas galvenokārt paredzēts aizsardzībai pret sauli.



