Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Kaķu mājas, nagu asināmie

Kaķu mājas ir viens no biežāk pirktajiem kaķu aksesuāriem, jo ikviens kaķa īpašnieks vēlas, lai viņa mīlulis justos ērti un labi. Tieši tāpēc ir vērts iegādāties speciālu guļvietu jeb kaķu mājiņu, kas bieži vien pēc savas konstrukcijas ir apvienota ar kaķu nagu asināmo. Lai gan varētu šķist, ka kaķi spēj gulēt gandrīz jebkur, kaķu māja tomēr būs piemērotāka izvēle, jo tā radīs komfortablu vidi mājdzīvniekam. Ja Tu meklē kaķu mājiņu un kaķu nagu asināmo vienā, tad apskati mūsu interneta veikala plašo kaķu aksesuāru klāstu un izvēlies savam mīlulim vai mīluļiem piemērotāko kaķu māju!


 

Kāpēc vajadzīga kaķu māja?


Kaķu māja ir svarīgs kaķu aksesuārs ikvienā mājvietā, kurā saimnieko viens vai vairāki kaķi. Kāpēc? Vairums kaķu guļ 15 un dažkārt pat vairāk stundas diennaktī, tāpēc ir svarīgi parūpēties, lai šis laiks ir pavadīts kvalitatīvā miegā. Kaķi instinktīvi izvēlas gulēt augstāk par zemi, līdzīgi kā daudzi savvaļas kaķu dzimtas pārstāvji, kas bieži vien laiskojas koku zaros. Arī mājas kaķi šo instinktu ir saglabājuši. Tāpēc dažkārt kaķi mēdz ielīst plauktos, sekcijās, vai pat cenšos uzrāpties pa aizkariem. Tieši tāpēc speciāla māja kaķim būs lieliski piemērota, lai apmierinātu dzīvnieka dabisko tieksmi būt augstāk par zemi un pārredzēt apkārt notiekošo, vienlīdz pasargājot mēbeles, aizkarus un citus priekšmetus. Turklāt kaķu mājiņas ir piemērotas ne tikai gulēšanai, bet arī kalpo kā kaķu nagu asināmais.


Kaķu māja – kā izvēlēties?


Kaķu mājas šobrīd ir pieejamas pircējiem ļoti plašā piedāvājumā, tāpēc, izvēloties kaķu mājas interneta veikalā, ir būtiski ņemt vērā vairākus kritērijus. Viens no svarīgākajiem kritērijiem ir kaķu mājas materiāls. Jāskatās, lai tas ir mīksts, silts, kas nodrošinās dzīvniekam nepieciešamo komfortu, kā arī izturīgs un viegli kopjams. Jo kvalitatīvāks ir materiāls, jo labāka investīcija būs māja kaķim. Izvēlei ir pieejamas arī siltinātas kaķu mājiņas, kas īpaši noderēs situācijās, ja kaķi uzturas mazāk apkurināmās telpās.
Vēl viens nozīmīgs kritērijs kaķu mājas izvēlē ir tās izmērs. Bieži vien, veicot pirkumu, saimnieki iegādājas pārāk mazas kaķu mājas. Tikko paņemtam kaķēnam maza kaķu mājiņa varētu šķist piemērota, taču jāatceras, ka kaķi diezgan ātri izaug, un pārāk maza guļvieta nebūs funkcionāla. Tāpēc ieteicams iegādāties uzreiz pietiekami lielu kaķu māju, kas derēs ilgākam laikam. Ja mājās ir vairāk nekā viens kaķis, svarīgi, lai kaķu mājai būtu vairākas guļvietas, jo kaķiem dabiski ir nepieciešama sava privātā telpa, kur atpūsties. Savukārt vecākiem kaķiem guļvietai jābūt novietotai pēc iespējas zemāk, jo tiem var rastiem grūtības sasniegt augstākas vietas.


Kaķu māja – nagu asināmais kaķim


Bieži vien ražotāji jau ir parūpējušies par produkta funkcionalitāti, tāpēc pircēju izvēlei ir pieejamas kaķu mājas – nagu asināmie kaķiem, kas apvieno ne tikai kaķu tieksmi kāpelēt un sasniegt augstākas vietas, bet arī asināt nagus. Ja kaķu nagu asināmā mājās nav, mīlulis savus nadziņus asinās citur, tādā veidā sabojājot mēbeles, tapetes, paklājus un citas virsmas. Tas var radīt stresu ne tikai saimniekam, bet arī kaķim, kas nereti tiek sodīts par izdarīto nedarbu. Jāsaprot, ka nagu asināšana kaķiem ir dabisks instinkts, kas nekur nepazudīs, tāpēc ir labi, ja mājās tam ir atvēlēta speciāla vieta. Visbiežāk tas ir speciāls nagu asināmais - statīvs kaķiem, kas ir veidots no džutas virves. Kaķu mājas, kas veidotas kā kāpelēšanas koks, apvieno visas labākās īpašības, nodrošinot vislabāko vidi mājdzīvniekam.

Ja vēlaties vJa meklē kvalitatīvas kaķu mājas – nagu asināmos, apskati mūsu plašo piedāvājumu un pasūti savam mīlulim labāko aksesuāru rotaļām un atpūtai!


Biežāk uzdotie jautājumi


Visbiežāk kaķu māja sastāv gan no nagu asināmajiem kaķiem, gan platformām, no kurām mīlulim būs ērti novērot apkārt notiekošo, gan virves, ar kuru spēlēties, gan slēgta tipa kaķu mājiņām, kur paslēpties no apkārtējās vides.>
Jo jaunāks kaķis, jo ātrāk tas pieradīs pie jaunā rotaļu laukuma un atpūtas zonas. Taču nevajadzētu piespiest kaķi tajā gulēt. Visbiežāk kaķis pats apostīs, izpētīs un pieradīs pie kaķu mājas. Lai tas notiktu ātrāk, kaķu mājiņā var novietot kādu kaķim mīļu rotaļlietu.
Kaķu māju var iegādāties vairākos interneta veikalos, tostarp interneta veikalā Motivs.lv, kas piedāvā ļoti plašu kaķu mājiņu – nagu asināmo kaķiem izvēli dažādās kaķu māju cenu kategorijās.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.