Avatto ZWSM16-W1 1 kanāla ZigBee viedais slēdža modulis TUYA
-29%
Šobrīd prece nav noliktavā
Preces kods:95971
Pieejamība:Šobrīd prece nav noliktavā
Kļūdains epasts!
Informācija saņemta!<br/>Jūs saņemsiet epastu līdzko prece būs aktal pieejama
Failed to submit notification request. Please try again.
Viedā apgaismojuma pārvaldība
Galvenās funkcijas
  • Balss vadība: Saderīgs ar Amazon Alexa un Google Assistant ērtai brīvroku vadībai.
  • Grafiki un taimeri: Automatizējiet gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos noteiktos laikos.
  • Atmiņas funkcija: Atceras pēdējo iestatījumu un atjauno to pēc strāvas padeves pārtraukuma.
  • ZigBee 3.0 protokols: Nodrošina stabilu savienojumu (nepieciešama atsevišķa ZigBee vārteja).
Tehniskā specifikācija
ZīmolsAvatto
ModelisZWSM16-W1
Kanālu skaits1
Maksimālā slodzeLED 800 W / 16 A
SpriegumsAC 100-240 V 50/60 Hz
ProtokolsZigBee 3.0
Izmēri39 x 39 x 20 mm
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai šī slēdža lietošanai ir nepieciešama vārteja (hub)?
Vai to var izmantot kāpņu telpas apgaismojumam?
Vai tas ietilps manā sienas kārbā?
Moduļa kompaktie izmēri ir 39 x 39 x 20 mm, kas der līdz pat 95% standarta instalācijas kārbu.