Fnirsi DPOS350P 4-in-1 digitālais osciloskops
Preces kods:149238
Ražotājs: Fnirsi
Pieejamība:Ir piegādātāju noliktavā
Gaidīšanas laiks:7-15 darba dienas
EAN: 5905156102163
Galvenās iezīmes:
  • 4-in-1 funkcionalitāte: Osciloskops (2 kanāli, 350 MHz, 1 GSa/s), signālu ģenerators (līdz 50 MHz), spektra analizators (200 kHz – 350 MHz) un frekvenču analizators (100 kHz – 50 MHz).
  • Augsta veiktspēja: 350 MHz joslas platums, 1 GSa/s iztveršanas ātrums un 60 kpts atmiņas dziļums.
Iepakojumā:
  • Fnirsi DPOS350P osciloskops
  • 350 MHz zonde (2 gab.)
  • QC18W lādētājs
  • USB kabelis
  • Krokodilspaiļu vadi
  • Lietotāja rokasgrāmata
Tehniskā specifikācija:
RažotājsFnirsi
ModelisDPOS350P
Ekrāns7 collu IPS skārienekrāns (1024 × 600)
Akumulators3.7 V litija, 8000 mAh
Darbības laiksApmēram 3 stundas
Uzlādes laiksApmēram 5 stundas
Izmēri190 × 128 × 37 mm