Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

Santoku Knife KAI Shun Classic 19 cm

KAI
Hind: 238.00 €
Kaubakood:185037
Tootja: KAI
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:7-15 tööpäeva
EAN: 4901601589528

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 03.11.–13.11.
Tarne pakiautomaati
Tasuta
Eeldatav: 05.11.–17.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 05.11.–17.11.

Santoku Knife KAI Shun Classic 19 cm


The KAI Shun Classic Santoku is a Japanese chef's knife featuring a 19 cm steel blade, designed for versatile kitchen prep and precise cutting.

Key Features

  • Steel blade with a hardness rating of 61 HRC
  • Durable pakka wood handle measuring 12 cm
  • Blade thickness of 2.4 mm and height of 5.8 cm
  • Rustproof steel construction
  • Overall length of 32.5 cm and weight of 238 g

Handle materialPakka wood
Handle length12 cm
Blade materialSteel
Blade hardness61 HRC
Blade length19 cm
Blade thickness2.4 mm
Blade height5.8 cm
Overall length32.5 cm
Weight238 g
ColourSilver / Black
RustproofYes
What are the blade dimensions and hardness for this knife?

The blade is 19 cm long, 2.4 mm thick, 5.8 cm high, and has a steel hardness of 61 HRC.

What material is the handle made from?

The handle is made from pakka wood and has a length of 12 cm.

Kategooria populaarseimad Kööginoad

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

238.00 €