Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

Tattoo Ink Caps XL, 1000 pcs

Pro Ink
Hind: 15.90 €
Kaubakood:170569
Tootja: Pro Ink
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:5-12 tööpäeva
EAN: 5906717457531

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 30.10.–10.11.
Tarne pakiautomaati
alates 1.90 €
Eeldatav: 03.11.–12.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 03.11.–12.11.

Tattoo Ink Caps XL, 1000 pcs


Disposable ink caps in size XL designed for tattoo ink and pigments.

Key Features

  • Quantity: 1000 pcs
  • Size: XL
  • Height: 13.5 mm
  • Inner height: 12 mm
  • Inner diameter: 14.5 mm
  • Base diameter: 19 mm
  • Wall thickness: 0.5 mm

Quantity1000 pcs
SizeXL
Height13.5 mm
Inner height12 mm
Inner diameter14.5 mm
Base diameter19 mm
Wall thickness0.5 mm
How many ink caps are included in the package?

The package contains 1000 pieces.

What are the dimensions of these ink caps?

The caps have a height of 13.5 mm, an inner height of 12 mm, an inner diameter of 14.5 mm, a base diameter of 19 mm, and a wall thickness of 0.5 mm.

Kategooria populaarseimad Tätoveerimise kulumaterjalid

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

15.90 €