Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

Baseus Cafule USB to Micro USB Cable 1.0 m 2.4 A, Black

Baseus
Hind: 6.80 €
Kaubakood:146147
Tootja: Baseus
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:5-12 tööpäeva
EAN: 6953156280335

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 30.10.–10.11.
Tarne pakiautomaati
alates 1.90 €
Eeldatav: 03.11.–12.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 03.11.–12.11.

Baseus Cafule USB to Micro USB Cable 1.0 m 2.4 A, Black
Baseus Cafule USB to Micro USB Cable 1.0 m 2.4 A, Black
Baseus Cafule USB to Micro USB Cable 1.0 m 2.4 A, Black
Baseus Cafule USB to Micro USB Cable 1.0 m 2.4 A, Black


The Baseus Cafule is a USB to Micro USB cable designed for everyday charging and data transfer.

Key Features

  • Equipped with USB-A and microUSB connectors
  • Nylon braided exterior
  • Supports charging and data transfer with up to 2.40 A current and 12.00 W power
  • Cable length of 1.00 m

Colorblack
Cable length1.00 m
Connector 1microUSB (male)
Connector 2USB-A (male)
BrandBaseus
Functionscharging and data transfer
Maximum current2.40 A
Additional informationability to work with 2 devices simultaneously
Maximum power12.00 W
What functions does this cable support?

The cable supports both charging and data transfer.

What connectors are on this cable?

It has a male USB-A connector on one end and a male microUSB connector on the other.

Kategooria populaarseimad Micro USB kaablid ja adapterid

Sageli ostetakse koos

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

6.80 €