Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

Santoku Knife KAI Wasabi Black 16.5 cm

KAI
Hind: 53.40 €
Kaubakood:182431
Tootja: KAI
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:7-15 tööpäeva
EAN: 4901601464498

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 03.11.–13.11.
Tarne pakiautomaati
Tasuta
Eeldatav: 05.11.–17.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 05.11.–17.11.

Santoku Knife KAI Wasabi Black 16.5 cm


The KAI Wasabi Black Santoku knife with a 16.5 cm blade is a Japanese chef's knife suitable for cutting vegetables, meat, and fish.

Key Features

  • Polished stainless steel blade with a hardness of 58 HRC
  • Symmetrical plastic handle measuring 12.5 cm
  • Blade thickness of 2.1 mm and blade height of 4.7 cm
  • Overall knife length of 30.7 cm and weight of 144 g

Handle materialPlastic
Handle length12.5 cm
Blade materialStainless steel
Blade hardness58 HRC
Blade length16.5 cm
Blade thickness2.1 mm
Blade height4.7 cm
Overall knife length30.7 cm
Weight144 g
ColourSilver / black
SurfacePolished
RustproofYes
What food is this knife suitable for cutting?

This knife is suitable for cutting vegetables, meat, or fish.

What are the blade dimensions and hardness?

The blade is 16.5 cm long, 2.1 mm thick, 4.7 cm high, and has a hardness rating of 58 HRC.

Kategooria populaarseimad Kööginoad

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

53.40 €