Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

KAI Shun Classic Santoku Chef's Knife, 18 cm

KAI
Hind: 182.30 €
Kaubakood:180752
Tootja: KAI
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:7-15 tööpäeva
EAN: 4901601556612

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 03.11.–13.11.
Tarne pakiautomaati
Tasuta
Eeldatav: 05.11.–17.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 05.11.–17.11.

KAI Shun Classic Santoku Chef\'s Knife, 18 cm


The KAI Shun Classic Santoku 18 cm is an elegant Japanese chef's knife crafted with a high-grade steel blade and a pakka wood handle for balanced culinary cutting.

Key Features

  • Steel blade with 61 HRC hardness and 18 cm length
  • Ergonomic 12 cm handle made of pakka wood
  • Blade thickness of 2.4 mm and height of 4.5 cm
  • Overall length of 30.8 cm with a weight of 208 g
  • Rustproof design finished in silver and black

Product typeSantoku chef's knife
Blade materialSteel
Blade hardness61 HRC
Blade length18 cm
Blade thickness2.4 mm
Blade height4.5 cm
Handle materialPakka wood
Handle length12 cm
Overall length30.8 cm
Weight208 g
RustproofYes
ColourSilver / black
What are the blade dimensions and hardness?

The blade is 18 cm long, 2.4 mm thick, 4.5 cm high, and has a hardness rating of 61 HRC.

What material is used for the handle?

The handle is made of pakka wood and measures 12 cm in length.

Is this knife rustproof?

Yes, the knife is rustproof.

Kategooria populaarseimad Kööginoad

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

182.30 €