Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

KAI Shun Classic Chef's Knife 25.5 cm, Silver / Black

KAI
Hind: 203.60 €
Kaubakood:184571
Tootja: KAI
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:7-15 tööpäeva
EAN: 4901601556667

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 03.11.–13.11.
Tarne pakiautomaati
Tasuta
Eeldatav: 05.11.–17.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 05.11.–17.11.

KAI Shun Classic Chef\'s Knife 25.5 cm, Silver / Black


The KAI Shun Classic is a 25.5 cm chef's knife designed with a steel blade and a pakka wood handle for kitchen preparation.

Key features

  • Steel blade with a hardness of 61 HRC
  • Blade length of 25.5 cm, height of 5.1 cm, and thickness of 2.5 mm
  • Pakka wood handle measuring 12 cm in length
  • Total knife length of 40.5 cm and weight of 249 g
  • Rustproof design in silver and black finish

Handle materialPakka wood
Handle length12 cm
Blade materialSteel
Blade hardness61 HRC
Blade length25.5 cm
Blade thickness2.5 mm
Blade height5.1 cm
Overall length40.5 cm
Weight249 g
ColourSilver / black
RustproofYes
What are the dimensions and hardness of the blade?

The blade measures 25.5 cm in length, 5.1 cm in height, 2.5 mm in thickness, and features a hardness of 61 HRC.

What material is the handle made from?

The handle is crafted from pakka wood and has a length of 12 cm.

Kategooria populaarseimad Kööginoad

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

203.60 €