Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Tasuta tarne Latvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
0

Güde Alpha Chai Dao Chef's Knife 16 cm, Olive Wood

GüDE
Hind: 161.10 €
Kaubakood:180112
Tootja: GüDE
Saadavus:Tarnija laos olemas
Ooteaeg:7-15 tööpäeva
EAN: 4006214914269

Tarnevõimalused – tarneriik:

Latvia
Kättesaamine kontorist
Tasuta
Eeldatav: 03.11.–13.11.
Tarne pakiautomaati
Tasuta
Eeldatav: 05.11.–17.11.
Kulleriga kohaletoimetamine
4.90 €
Eeldatav: 05.11.–17.11.

Güde Alpha Chai Dao Chef\'s Knife 16 cm, Olive Wood


The Güde Alpha Chai Dao is a Chinese chef's knife featuring a 16 cm steel blade and an olive wood handle.

Key Features

  • Chinese chef's knife design
  • Blade crafted from rustproof steel with 56 HRC hardness
  • Blade length: 16 cm, thickness: 1.92 mm, height: 6.02 cm
  • Olive wood handle with a length of 11.4 cm
  • Overall knife length: 31.38 cm; weight: 223 g

Knife typeChinese chef's knife (Chai Dao)
Handle materialOlive wood
Handle length11.4 cm
Blade materialSteel
Blade hardness56 HRC
Blade length16 cm
Blade thickness1.92 mm
Blade height6.02 cm
Overall length31.38 cm
Weight223 g
ColourBrown / silver
Dishwasher suitableNo
RustproofYes
What are the blade dimensions and hardness?

The blade is 16 cm long, 6.02 cm high, 1.92 mm thick, and has a hardness rating of 56 HRC.

Is this knife dishwasher safe?

No, this knife is not suitable for dishwashers.

Kategooria populaarseimad Kööginoad

15+ aastatLäti veebipood
Kiire väljasaatmineLaokaubad 24 tunni jooksul
Tasuta tarneLatvijas Pasts pakiautomaatidesse alates 35 €
Lihtne tagastamineGarantii ja lihtne tagastusprotsess

161.10 €