Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Bezvadu lādētāji mobilajiem telefoniem

Bezvadu lādētājs kļūst par populāru alternatīvu tradicionālajai telefonu uzlādēšanas metodei, ko izvēlas arvien lielāks skaits mobilo ierīču lietotāju, jo kvalitatīvs un jaudīgi bezvadu lādētāji ir mūsdienīgi un praktiski rīki dažādu viedierīču ātrai un vienkāršai uzlādei. Bezvadu lādētājs būs īpaši noderīgs tiem, kam nepatīk vadu radītā nekārtība – vienkārši novieto savu telefonu uz uzlādes zonas, lai tas sāktu lādēties! Mūsu interneta veikalā Motīvs atradīsi mūsdienīga dizaina jaudīgus bezvadu telefona lādētājus ar ātrās uzlādes tehnoloģiju. Bezvadu lādētāji ir pieejami Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi un citiem zīmoliem. Apskati piedāvājumu un pasūti savam telefona modelim atbilstošāko ātrās uzlādes ierīci!


Kvalitatīvs un funkcionāls bezvada lādētājs


Bezvadu lādētāji ir izcils risinājums ātrai telefona uzlādei, turklāt daudzi bezvadu lādētāju modeļi var aizvietot vairākas uzlādes ierīces, nodrošinot pat vairāku viedierīču vienlaicīgu uzlādi, jo uz šādu bezvadu lādētāju paneļa vienlaikus iespējams novietot gan viedtālruni, gan viedpulksteni, gan arī bezvadu austiņas. Mūsu interneta veikalā Motīvs pieejami bezvadu lādētāji plašā klāstā, tāpēc ikviens lietotājs var iegādāties savu viedierīču ražotājam atbilstošāko ātrās uzlādes ierīci. Svarīgi atcerēties, ka bezvadu lādētāji ir piemēroti tikai tām ierīcēm, kas atbalsta bezvadu uzlādes režīmu!
Motīvs e-veikalā ir atrodami bezvadu lādētāji:
 • Samsung;
 • Apple iPhone;
 • Huawei;
 • Xiaomi;
 • kā arī citu ražotāju mobilajiem telefoniem.

 • Bezvadu lādētāji, salīdzinot ar tradicionālajiem lādētājiem ar vadu, ir krietni izturīgāki un ērtāki – tālrunis nav ik reizi jāpievieno vadam. Taču tirgū ir pieejami arī hibrīdi – bezvadu lādētāji, kas apvieno bezvadu un vadu uzlādi, un tiem ir USB ligzdas vadu pievienošanai.


  Bezvadu lādētājs – kā izvēlēties labāko?


  Ja bezvadu telefona lādētājs tiks izmantots tikai telefona uzlādei, noteikti var izvēlēties nelielu un askētisku ierīci, taču vairāku ierīču uzlādei noderēs lielāks un jaudīgāks bezvadu lādētājs. Lai saprastu, kāds bezvada lādētājs būs vispiemērotākais, jāizvērtē vairāki aspekti.

  Saderība ar esošajām ierīcēm


  Lai bezvadu lādētājs darbotos optimāli, svarīgi, lai tā modelis atbalstītu ierīces, kuru uzlādei to plānots izmantot. Bieži vien pircēji izvēlas universālus bezvadu lādētājus, kas atbalsta dažādu viedierīču ražotāju modeļus, kas kalpo tikpat labi kā oriģinālie bezvadu lādētāji kā, piemēram, Samsung bezvadu lādētājs, Huawei bezvadu lādētājs vai Apple bezvadu lādētājs. Atceries pirms bezvadu telefona lādētāja iegādes noskaidrot saderību ar esošajam ierīcēm!

  Bezvada telefona lādētāja veiktspēja


  Bezvadu lādētājs ir ērts un parocīgs rīks, it īpaši, ja bezvadu lādētājs spēj vienlaikus uzlādēt vairāk par vienu ierīci. Vairums bezvadu lādētāju bez problēmām spēj vienlaicīgi uzlādēt līdz trīs viedierīcēm, taču modernāki modeļi var uzlādēt pat vairāk ierīču.

  Bezvadu lādētāja cena


  Bezvadu lādētāji pieejami visdažādākajās cenu kategorijās, tāpēc ikviens pircējs var izvēlēties sev piemērotāko ierīci vēlamajā cenu diapazonā. Lai gan cena ne vienmēr nosaka kvalitāti, vislabāk izvērtēt bezvadu lādētāja veiktspēju, jaudu, saderību ar esošajām ierīcēm un citas specifikācijas.

  Bezvadu lādētāja dizains


  Mūsdienās dažādu viedierīču vizuālais izskats kļūst arvien nozīmīgāks, tāpēc arī bezvadu lādētāju ražotāji rūpējas, lai pircējiem būtu plašas izvēles iespējas. Bezvadu lādētājs ir ne tikai praktiska ierīce, bet arī interjera elements. To apzinās arī ražotāji, tāpēc piedāvā pircējiem iegādāties gaumīgus un mūsdienīgus (piemēram, ar LED displeju) bezvadu lādētājus, kas ar savu minimālisma, bet tajā pašā laikā arī moderno dizainu lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Tāpēc, ja bezvadu telefona lādētājs ir Tavu iegādei nepieciešamo preču sarakstā, apskati mūsu e-veikala piedāvājumu un izvēlies savam telefona ražotājam piemērotāko bezvadu lādētāju, lai izbaudītu mūsdienu tehnoloģiju radīto komfortu un iespējas!

  Ja vēlaties vairāk uzzināt par bezvadu lādētājiem, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  Bezvadu lādētāji ir ierīces, kas tiek izmantotas dažādu viedierīču uzlādei bez vada. Bezvadu uzlāde ir balstīta uz elektromagnētiskās indukcijas principa – standartu, kas apraksta šo tehnoloģiju, sauc par Qi.
  Bezvadu lādētāji ir piemēroti gan Samsung, gan Huawei, gan arī Xiaomi un Apple iPhone telefoniem, taču ir jāpārbauda, vai konkrētais modelis atbalsta bezvadu uzlādes režīmu, jo vecākiem telefonu modeļiem šī funkcija var nebūt pieejama.
  Bezvadu telefona lādētājs ir ļoti vienkārši izmantojams. Ir svarīgi novietot telefonu tieši uz uzlādes zonas, jo pat pieliekot telefonu nedaudz par tālu, tas var neuzlādēties.
  Jā, Motīvs e-veikalā Tu vari iegādāties dažādu bezvadu lādētāju ražotāju ierīces, kas piemērotas Samsung telefoniem, taču jāpārbauda, vai konkrētais telefona modelis atbalsta bezvadu uzlādes režīmu.
  Jā, Motīvs e-veikalā Tu vari iegādāties dažādu bezvadu telefonu lādētāju ražotāju ierīces kā, piemēram, Baseus bezvadu lādētāju, kas piemērots Apple iPhone telefoniem, taču jāpārbauda, vai konkrētais telefona modelis atbalsta bezvadu uzlādes funkciju.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.