Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Vingrošanas paklāji fitnesam un jogai

Sākot no jogas nodarbībām līdz augstas intensitātes treniņiem un pat atdzišanas posmiem pēc brutāla skrējiena, kvalitatīvs vingrošanas paklājs var pievienot komfortu un stabilitāti jebkurai treniņu kārtībai. Motivs.lv veikala labākie vingrošanas paklāji nodrošina amortizētu atbalstu jūsu ceļgaliem un locītavām, lai novērstu sāpes un vienlaikus aizsargājot jūsu grīdas no smagas tehnikas, piemēram, hanteles.


 

Universāli fitnesa paklāji: aerobikas, jogas un vingrošanas paklājiņi


Motivs.lv plašajā fitnesa paklāju piedāvājumā atradīsiet visu nepieciešamo mājas sporta zāles iekārtošanai, kā arī treniņu apmeklēšanai sporta zālē. Fitnesa paklāji un grīdas puzles paklājiņi palīdzēs izveidot sportiskām aktivitātēm piemērotu, stabilu segumu, kas vienlaicīgi aizsargās arī grīdu. Puzles tipa sporta paklājiņi ir ērti saliekami un noņemami, kā arī to izmēru iespējams pielāgot pēc nepieciešamības, apvienojot vairākus komplektus. Savukārt sporta paklāji jogai un fitnesam ir piemēroti lietošanai uz jebkura grīdās seguma, papildus komforta nodrošināšanai un kvalitatīvai vingrinājumu izpildei. Fitnesa paklāji ir universālākie sporta paklāji, jo tie ir piemēroti visdažādākajiem treniņiem un sporta nodarbībām.


Piemērotākais vingrošanas paklājs jūsu treniņam


Vingrošanas paklāji ir pieejami plašā dizainu un materiālu, kā arī izmēru izvēlē. Uz vingrošanas paklājiņu iegādi attiecas vieni un tie paši principi gan lietošanai mājas apstākļos, gan treniņiem fitnesa klubā: komforts, paklājiņa izmērs un izturība. Ja jūsu izvēlētie treniņi vai sporta nodarbības iekļauj ilgstošu kontaktu ar grīdu (piemēram, pilates vai stiepšanās), tad augstākam komforta līmeņiem izvēlieties paklājiņu, ar biezumu sākot no 1 cm. Paklājiņa izmēru izvēlieties atbilstoši savam augumam, lai ērti varētu izpildīt vingrojumus arī guļus stāvoklī. Savukārt, lai paklājiņš kalpotu ilgāk, izvēlieties modeli ar pārklājumu, kam ir augsta izturību pret sporta apavu radīto nodilumu.

Vēlaties uzzināt vairāk par balansa spilveniem un līdzsvara trenažieriem? Iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Universālākie sporta paklāji ir paklājiņi, kuru izmērs (biezums) neierobežo vingrinājumu izpildi. Paklājiņi ~1 cm biezumā ļaus komfortabli izpildīt lielāko daļu vingrinājumu un piedalīties populārākajās sporta nodarbībās.
Sporta paklājiņš ar rokturi vai somu palīdzēs to ne tikai ērtāk pārnēsāt vai pārvadāt, bet arī vienkāršāk uzglabāt.
Sporta paklāju ieteicams pēc katra treniņa notīrīt ar mitru sūkli vai auduma lupatiņu. Noslaukiet to un atstājiet nožūt istabas temperatūrā. Nemazgājiet sporta paklāju veļas mašīnā!
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus.