Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

UV LED lampas nagiem, CCFL lampas, manikīra lampas

UV LED lampas nagiem ir viens no svarīgākajiem aprīkojumiem ikviena nagu meistara darbā. Tā kā šobrīd ļoti populāras ir gēla lakas un gēla nagu pieaudzēšana, tad nagu žāvēšanā un modelēšanā ir nepieciešama jaudīga ierīce – tāda kā UV/LED lampa nagiem. Bieži vien šādas ierīces izmanto arī mājas apstākļos, izvēloties mazākas jaudas nagu lampas. Izvēlies savu jauno lampu mājām vai skaistumkopšanas salonam Motivs.lv interneta veikalā jau tagad!


 

Kas ir UV lampa nagiem?


UV lampa nagiem nodrošina ātru gēla lakas pārklājuma žāvēšanu. Gēla lakas satur sastāvdaļas, kas ir jutīgas pret saules gaismu (ultravioleto starojumu). Tāpēc, izmantojot UV lampas nagiem, kas izstaro ultravioleto starojumu, vidēji nagu žāvēšanai nepieciešamas četras līdz piecas minūtes. Šādu ierīču priekšrocības ir plašs UV starojuma spektrs, kura dēļ tās var izžāvēt ne tikai gēla lakas, bet arī parasto laku, biogēlu, cietās želejas un citus manikīra produktus. UV lampas nagiem ir pieejamas dažādos modeļos un izmēros un ir ieteicamas iesācējiem, kuri tikai mācās, taču tās nav tik ilgi kalpojošas kā LED lampas manikīram.


Kas ir LED lampa nagiem?


LED nagu lampas polimerizācijai izmanto gaismas diožu starojumu, kura kopējais darbības laiks sasniedz aptuveni 50 000 stundas (dažādiem modeļiem LED kalpošanas laiks atšķiras) – pēc tam manikīra lampa ir jāmaina. Šādas nagu lampas ievērojami ietaupa elektroenerģiju, turklāt tāda ierīce žāvē laku tikai 15-60 sekunžu laikā atkarībā no pārklājuma blīvuma. LED nagu lampas ir ieteicamas gan profesionāļiem, gan arī iesācējiem. Lai arī LED lampa nagiem ir populāra izvēle daudzu manikīra meistaru vidū, šobrīd arvien populārākas kļūst hibrīda nagu lampas, piemēram, UV LED lampas nagiem.


Kas ir UV LED lampas nagiem?


LED UV lampa gēla nagiem nodrošina ātrāku lakas žūšanu nekā klasiskā UV lampa nagiem. Piemēram, 12 W LED var izžāvēt gēla laku 30 sekundēs, savukārt fluorescējošā UV lampa nagiem to izdarīs aptuveni 2 minūtes un būs nepieciešama 48 W jauda. Inovatīvas UV/LED hibrīda nagu lampas apvieno abu gēla lakas un gēla pārklājumu žāvēšanas metožu priekšrocības:
 • UV LED lampas manikīram nodrošina kvalitatīvu un ātru dažāda blīvuma materiālu žāvēšanu, kas uzklāti uz nagiem vairākos slāņos.
 • Lampu modeļu kompaktums un ergonomiska izmantošana, kas ļauj izmantot nagu lampas ierobežotā platībā, tādā veidā optimāli organizējot savu darba vietu.
 • Pat visjaudīgākie hibrīda lampu modeļi saglabā zemu nagu virsmas uzsilšanas līmeni lampā, tādējādi nodrošinot klientam komfortu procedūras laikā.
 • Plašs modeļu klāsts, kas ļauj izvēlēties standarta modeļus, gan arī profesionālas ierīces ar ventilatoru, taimeri, noņemamiem elementiem (piemēram, ierīces apakšdaļu ērtākai pedikīra procedūrai).
 • Izvēlies jaunās un praktiskās UV LED lampas manikīram interneta veikalā Motivs.lv! Mūsu sortimentā ir pieejamas mūsdienīga dizaina manikīra lampas, kas būs ideāli piemērotas izmantošanai mājās vai skaistumkopšanas salonā.


  Kas ir CCFL lampas?


  CCFL lampas manikīra industrijā parādījās daudz vēlāk nekā luminiscējošās, bet ātri ieguva lielu popularitāti. Ja nav vēlmes bieži mainīt gaismas elementus, tad ieteicams pievērst uzmanību CCFL (aukstā katoda dienasgaismas spuldzes) lampām, jo tās raksturo izcils sniegums. Pateicoties aukstā katoda tehnoloģijai, šādas manikīra lampas darbības laikā praktiski nerada siltumu un patērē ļoti mazu elektroenerģijas daudzumu. Tās ir ekonomiskas, darbojas ilgi un nekaitē acīm vai ādai. Visbiežāk CCFL lampas ir sastopamas kā hibrīda gela nagu lampas, piemēram, CCFL+LED.
  Izvēlies inovatīvās UV LED lampas nagiem un CCFL lampas interneta veikalā Motivs.lv. Ja rodas kādi jautājumi attiecībā uz manikīra lampas izvēli, tehniskajiem raksturojumiem vai piegādi, Tu vienmēr vari sazināties ar mums un mēs labprāt Tev palīdzēsim izvelēties atblīstošāko ierīci.


  Biežāk uzdotie jautājumi


  UV LED lampas nagiem ir mūsdienīgas un ļoti populāras nagu lampas, ko izmanto manikīra meistari un arī tie, kuri manikīru veic mājās patstāvīgi. UV LED lampas manikīram raksturo zems enerģijas patēriņš un ilgs kalpošanas mūžs. Šīs manikīra lampas piemērotas visu veidu gēla lakām, izžāvējot tās 5-30 sekundēs, kā arī gēla nagu pieaudzēšanai, modelēšanai, biogēliem, ar kuriem ierīce viegli tiek galā 30-60 sekundēs.
  Nagu lampas plašā izvēlē ir pieejamas interneta veikalā Motivs.lv. Šeit pieejamas gan hibrīda UV LED lampas manikīram, gan arī UV lampas nagiem, gan arī hibrīda CCFL/UV/LED lampas manikīram.
  Manikīra galda lampa tiek bieži izmantota arī mājas apstākļos. Mājām var izvēlēties tās pašas nagu lampas kā salonos, taču ar zemāku jaudu. Populārākā izvēle ir LED UV lampa gēla nagiem, ko var iegādāties Motivs.lv interneta veikalā.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus vai kurjer-dienestu.