Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green

Uz Vietas

-4%

Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green
Cena: 23.90€23.00 €
Preces kods:59373
Pieejamība:Ir veikalā
Atlikums: 2


Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green

Prece ir uzreiz pieejama mūsu veikalā Ūnijas ielā 11a (Karte). Var apskatīt un nopirkt uz vietas.

Pareizai bērnu attīstībai ir nepieciešama interesanta un droša izklaide, īpaši dzīves pirmajos posmos. Spēlēšana šajā izglītojošajā paklājā sniegs stimulus, kas palīdzēs bērnam atklāt pasauli. Paklājā ir pievilcīgi, krāsaini grafiskie raksti, kā arī saule, plakne, vilciens, ziedi un burti. Tas garantēs jūsu bērna jautrību. Rotaļlieta ļauj jums un jūsu bērnam radīt interesantus stāstus un arī mudina viņus vairāk iesaistīties spēlēšanā ar visiem iekļautajiem elementiem. Mazais loks, kas pārklāts ar mīkstu, daudzkrāsainu audumu, ir droši uzstādāms un padara visu komplektu vēl pievilcīgāku. Armatūra virs paklāja ir izturīga un ilgstoša. Visi elementi ir izgatavoti no cietiem materiāliem un atbilstošā izmērā, tāpēc tie nerada risku bērna veselībai vai drošībai. Komplektā ir arī mazs spogulis, ko var pievienot. Vēl viens lielisks komplekta elements ir elektriskas klavieres ar baterijām. Tās ir uzstādītas uz plastmasas rāmja un regulējamas 45 ° leņķī, lai jūs varētu novietot to vēlamajā pozīcijā bez jebkādām problēmām. Šī funkcija būs īpaši noderīga nākamajos dzīves posmos, kad bērns jau varēs sēdēt.

Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (0)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (1)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (2)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (3)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (4)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (5)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (6)Interaktīva izglītojoša spēle bērniem, ar klavierēm - Interactive Educational Playmat Mat with a Piano Pink/Green (7)
Preces ir iespējams BEZMAKSAS saņemt mūsu birojā Rīgā.
Ūnijas iela 11a, 2. stāvs ("Ūnijas Centrs", kreisā ēka).
Omniva
Piegāde uz jebkuru Omniva pakomātu visā Latvijā.
Piegādes maksa: 2.90 EUR

Pakomātu adreses: atvērt karti ar pakomātiem
Sūtījumu ir jāizņem 7 dienu laikā.
Komforta piegāde līdz mājas durvīm.
Preču piegādi veic mūsu kurjers jeb kurjerdienests

Piegādes maksa:

Rīgā 6.00 EUR
Rīgas rajons (līdz 2009. gadam), Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils; Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov. 6.90 EUR
Pārējās Latvijas pilsētas / lauku teritorija 8.90 EURIespējama piegāde arī uz ārvalstīm, lūdzu kontaktēties ar mūsu menedžeriem!