Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Power Bank portatīvie lādētāji - akumulatori

Power bank (poverbanks) jeb portatīvais lādētājs ir ļoti pieprasīta un noderīga elektroniskā ierīce, jo ikdienā bieži izmantojam ar akumulatoru darbināmu aprīkojumu: mobilos telefonus, austiņas, skaļruņus un citas ierīces. Ārējais akumulators – power bank uzkrāj atbilstošu enerģijas daudzumu un pēc tam to nodod citām ierīcēm ar USB kabeļa palīdzību vai ar bezvadu uzlādes iespējām. Ja arī Tev ir svarīgs komforts un pārliecība, ka Tavas mobilās ierīces vienmēr būs uzlādētas un gatavas darbam, pasūti piemērotāko power bank interneta veikalā Motīvs!


Power bank – iezīmes un pielietojums


Poverbanks noderēs gadījumos, kad ilgstoši nav pieejams elektrotīkls, piemēram, garākos pārgājienos, kā arī ikdienā, ja tā tiek aizvadīta dinamiskā ritmā un nav iespējas atstāt telefonu vai citu ierīci lādēties pie strāvas padeves. Ja mobilās ierīces tiek lietotas regulāri, ārējais akumulators būs lielisks risinājums! Jāatceras, ka poverbanks pirms izmantošanas ir jāuzlādē un atkarībā no izvēlētās power bank jaudas tajā var uzkrāt pietiekami daudz enerģijas pat vairākkārtējām ierīču uzlādēm.
Pēdējos gados power bank izmantošana ir ievērojami palielinājusies, jo tā nodrošina ļoti ērtu viedtālruņu un citu ierīču uzlādes metodi. Jaunākie portatīvie lādēji-akumulatori nodrošina arī bezvadu uzlādes iespējas, taču šādi power bank ir paredzēti tikai tām ierīcēm, kas atbalsta bezvadu lādēšanas režīmu.


Kā izvēlēties power bank?


Power bank var būt dažādas formas un izmēra, kā arī dažāda dizaina – ierīču daudzveidība ļauj ikvienam lietotājam atrast piemērotāko ārējo akumulatoru, balstoties uz savām vajadzībām un vēlmēm. Ja portatīvais lādētājs paredzēts telefona uzlādei, ērtāks būs plakans, mobilajam telefonam līdzīgs modelis. Nelieli un viegli power bank noderēs ikdienas gaitām – šāds poverbanks neaizņems daudz vietas un to būs ērti ņemt līdzi pat mazā rokassomiņā. Pircējiem ir piemēroti dažādu krāsu, izmēra, dizaina un, protams, jaudas power bank, ko vari ērti un ātri pasūtīt mūsu interneta veikalā Motīvs. Izvēloties piemērotāko ierīci, jāņem vērā gan jauda un strāvas stiprums, gan USB portu skaits, kā arī power bank cena.


Power bank jauda


Izvēloties portatīvo lādētāju, jāatceras, ka tā izmērs un svars ir atkarīgs no tā jaudas. Bieži vien jaudīgākie un ietilpīgākie power bank modeļi būs smagi un ne tik kompakti. Tomēr power bank ierīču tirgus ir plašs un nemitīgi attīstās, kas nozīmē, ka arī ietilpīgākie portatīvie lādētāji kļūst arvien kompaktāki un vieglāki. Arī Motīvs e-veikalā Tu atradīsi jaudīgus, modernus un kompaktus power bank par pieejamām cenām.
Ārējā akumulatora jauda tiek mērīta mAh – jo lielāks skaitlis, jo vairāk enerģijas tas spēj uzglabāt, kas nozīmē, ka ārējais akumulators būs jāuzlādē daudz retāk. Jaudīgākie ārējie akumulatori spēj ne tikai uzlādēt telefonu, austiņas vai citas nelielas ierīces, bet arī piegādāt enerģiju planšetdatoram un dažkārt pat portatīvajam datoram. Taču, ja ikdienā tas nav nepieciešams, pietiks arī ar nelielu un mazāk jaudīgu power bank, it sevišķi, ja Tev nepieciešams tikai pārnēsājams telefona lādētājs.


Power bank strāvas stiprums


Vēl viens būtisks aspekts, izvēloties power bank, ir strāvas stiprums. Portatīvais lādētājs pieslēgtās ierīces uzlādēs ātrāk tad, ja tam ir lielāka izejas porta jauda. Ja tā ir 1 ampērs, pieslēgtās ierīces uzlādēsies lēni, tāpēc labāk izvēlēties power bank ar vismaz 2 ampēru uzlādes jaudu.


USB portu skaits


Mazāk jaudīgajiem ārējiem akumulatoriem parasti ir tikai viens USB ports vienas ierīces uzlādei, savukārt lielajiem power bank USB porti var būt vairāki. Tas ļauj vienlaicīgi uzlādēt vairākas ierīces, tādējādi ietaupot laiku.


Portatīvā lādētāja kalpošanas ilgums


Ārējās uzlādes akumulatori ar laiku nolietojas, jo ir izgatavoti no litija joniem vai litija polimēriem, kas laika gaitā zaudē uzlādes spēju. Ņemot vērā akumulatora ietilpību, tas var izturēt aptuveni 200 līdz 1000 uzlāžu ciklus. Pēc tam uzlādes kvalitāte samazinās. Tāpēc jo ietilpīgāks akumulators, jo mazāk uzlāžu būs nepieciešamas, kas savukārt paildzina ierīces kalpošanas ilgumu.


Portatīvais telefona lādētājs interneta veikalā Motīvs


Ja Tev ir nepieciešams portatīvais jeb pārnēsājams telefona lādētājs, ieskaties mūsu e-veikala piedāvājumā, kur atradīsi dažādu jaudu power bank, kā arī jaudīgās power bank stacijas. Piedāvājumā ir gan kompakta izmēra ierīces, gan arī power bank ar bezvadu uzlādes iespējām – izvēlies savām vajadzībām piemērotāko ierīci, par ātru piegādi parūpēsimies mēs!
Ja vēlaties vairāk uzzināt par Power bank, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


pārnēsājama ierīce, kuras uzdevums ir nodrošināt dažādu ierīču uzlādi. Vispirms power bank ir jāuzlādē un pēc nepieciešamības tam jāpievieno ierīce, kuru nepieciešams uzlādēt gadījumā, ja nav piekļuves elektrotīklam.
Power bank cena var būt dažāda – ir lētāki un dārgāki portatīvie lādētāji un to cena ir atkarīga gan no jaudas, gan arī no ražotāja. Piemēram, viens no uzticamākajiem šādu ierīču zīmoliem ir Baseus, kuru kvalitatīvā produkcija var maksāt dārgāk nekā mazāk pazīstamu zīmolu ierīces.
Ar power bank var uzlādēt viedtālruņus, planšetdatorus, foto un video kameras, GPS navigatorus un citas ierīces.
Vislabāk izvēlēties tādu power bank, kura jaudas ietilpība ir vismaz 2-3 reizes lielāka kā ierīcei, kuru plānots uzlādēt. Jo lielāka ir akumulatora ietilpība, jo vairāk reizes tas varēs uzlādēt telefonu, austiņas vai citu ierīci. Aptuveni 4000 mAh poverbanks var pilnībā uzlādēt telefonu 1-2 reizes.
Pēc savas būtības portatīvais lādētājs ir lādētājs, ko var paņemt līdzi jebkur un nodrošināt ierīču uzlādi bez piekļuves elektroenerģijas tīklam.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.