Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Manikīra un Pedikīra Aparāti | Nagu frēzes

Nagu frēzes ne tikai ievērojami atvieglo manikīra procedūru, bet arī padara nagu kopšanu ievērojami pieejamāku arī mājas apstākļos. Nagu frēze jeb elektriskie manikīra un pedikīra aparāti tiek plaši izmantoti gan skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju vidū, gan manikīra un nagu kopšanas entuziastu vidū. Ja arī tu domā par jaunas manikīra frēzes iegādi, tad apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies savu frēzi nagiem Motivs.lv interneta veikalā jau tagad!


Kas ir manikīra frēze – frēzes manikīram salonā un mājas


Manikīra frēze ir elektrisks manikīra un pedikīra aparāts, kas sniedz iespēju ātrāk un efektīvāk atbrīvoties no kutikulas, kā arī izlīdzināt un nopulēt naga plātnīti, piešķirot rokām estētiski pievilcīgu izskatu. Atkarībā no manikīra frēzes komplektācijas, šī elektriskā ierīce var tikt izmantota arī nagu slīpēšanai un nagu formas izveidei, varžacu un atmirušās ādas noņemšanai, kā arī mākslīgo nagu apstrādei. Visas minētās nagu kopšanas darbības tiek īstenotas ar dažādu manikīra frēzes uzgaļu palīdzību. Ņemot vērā ierīces izmantošanas mērķi, manikīra frēzes tiek iedalītas profesionālajās nagu frēzes un frēzēs, kuras piemērotas izmantošanai mājas apstākļos. Gan ierīces saloniem, gan tās, kas paredzētas lietošanai mājas, ir vienlīdz kvalitatīvi produkti, kuri spēj sniegt lielisku gala rezultātu. Galvenā atšķirība ir to konfigurācija – profesionālās ierīces ir aprīkotas ar jaudīgākiem akumulatoriem un dimanta pārklājuma uzgaļiem, lai ierīce kalpotu plaša klientu loka apkalpošanai.


Multifunkcionāls manikīra un pedikīra aparāts


Manikīra un pedikīra aparāts ir galvenais nagu kopšanas instruments tiem, kuri iecienījuši tieši aparāta procedūras – aparāta manikīru un pedikīru. Tādas elektronisko iekārtu sniegtās priekšrocības kā drošība, higiēna un sasniegtais rezultāts aizvien lielāku daļu no mums mudina izvēlēties tieši aparāta procedūras. Arī šis procedūras tiek veiktas ar nagu - manikīra un pedikīra - frēzēm. Frēžu uzgaļu pareiza pielietošana sniedz iespēju ne tikai iegūt skaistu un noturīgu manikīru, bet arī veikt problemātisku nagu apstrādi. Svarīgi, ka manikīra un pedikīra aparāti, kas aprīkoti ar plašu uzgaļu klāstu, var tik izmantoti gan kā sausā manikīra aparāts, gan kā frēze priekš manikīra un pedikīra.
Ja vēlaties vairāk uzzināt par mobilo telefonu aksesuāriem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi par manikīra frēzēm


Manikīra frēze ir elektroniska ierīce manikīra vai pedikīra veikšanai. Pateicoties plašajam manikīra frēzes uzgaļu klāstam, ierīce var tikt izmantota gan roku, gan kāju nagu kopšanai un apstrādei.
Manikīra un pedikīra aparāts ir nagu frēze, kas sniedz iespēju apstrādāt gan roku, gan kāju nagus. Tāpat manikīra un pedikīra aparāti, kas aprīkoti ar īpašiem uzgaļiem, ir piemēroti arī atmirušās ādas un varžacu noņemšanai, kā arī nagu formas veidošanai un slīpēšanai.
Nagu frēzes tiek plaši izmantotas ne tikai salonos (profesionālās nagu frēzes), bet arī mājas apstākļos. Lai veiktu aparāta manikīru vai pedikīru mājas apstākļos var izvēlēties ierīci ar zemāku jaudu, kā mazāku uzgaļu izvēli. Svarīgi, lai izvēlētā ierīce ir aprīkota ar uzgaļiem, kas nepieciešami tieši jūsu nagu apstrādes vajadzībām.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus vai kurjer-dienestu.