Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

iPhone 13 vāciņi un maciņi

iPhone 13 vāciņi, maciņi un apvalki interneta veikalā – noliktavā Motivs.lv. Mūsu plašajā piedāvājumā atradīsi Apple iPhone viedtālruņu vāciņus visdažādākajām gaumēm – silikona vāciņus, caurspīdīgus vāciņus, kā arī vāciņus plašā krāsu un apdruku izvēlē. Lasīt vairāk..

Esam pārliecināti, ka mūsu iPhone 13 vāciņu un maciņu sortimentā atradīsi piemērotu dizainu arī sava telefona drošai lietošanai. Parūpējies par sava iPhone 13 stikliņa un korpusa drošību un piešķir savai ierīcei individualitāti. Apskati mūsu piedāvājumu, iegādājies meklēto un saņem preci visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā!


iPhone 13 vāciņi – tava telefona drošībai


iPhone 13 vāciņi galvenokārt tiek izmantoti, lai nodrošinātos pret skrāpējumiem, korpusa vai ekrāna bojājumiem. Nereti jaunāko iPhone modeļu īpašnieki mēdz šaubīties par vāciņa iegādi, jo viedtālruņu ražotāji nāk klajā ar arvien izturīgākiem korpusu risinājumiem. Neskatoties uz to, vai tavā īpašumā ir viens no jaunākajiem iPhone modeļiem, vai arī tu lieto kādu no klasiskajiem modeļiem, telefona vāciņa, maciņa vai apvalka lietošana drošības apsvērumiem ir neaizvietojama. iPhone 13 tāpat kā citu viedtālruņu jutīgākā daļa pret triecieniem un bojājumiem ir tieši ekrāns. Maciņa vai vāciņa lietošana kombinācijā ar ekrāna aizsargstiklu ikdienā palīdz novērst nevēlamus bojājumus, kas var rasties telefona kritiena laikā.
Parūpējies par savu iPhone 13 un izvairies no nejaušiem telefona bojājumiem, atrodi vāciņu savam viedtālrunim Motivs.lv!


iPhone 13 vāciņi – plaša materiālu, krāsu un apdruku izvēle


iPhone 13 vāciņu lietošana ir ne tikai lielisks veids, kā pasargāt ierīci no bojājumiem, bet arī pieejams un vienkāršs veids, kā piešķirt savam telefonam stilu un individualitāti. Mūsu plašajā vāciņu piedāvājumā savai gaumei atbilstošāko dizainu varēs atrast ikviens. Silikona vāciņi, caurspīdīgi vāciņi, ādas maciņi un nebeidzamu dizaina apdruku piedāvājums. Arī krāsu izvēle ir neierobežota – klasiskais melnais un sarkanais, aktuālie pasteļu toņi. Mūsu piedāvājumā ir viss, par ko vien vari iedomāties!
Gribi izcelt sava iPhone 13 patiesi lielisko dizainu? Neslēp tā korpusu vāciņā vai maciņā. Izvēlies caurspīdīgu silikona apvalku un izbaudi Apple izcilo dizainu!


Labākie iPhone 13 vāciņi


Kādu vāciņu vislabāk izvēlēties savam iPhone 13? Šī modeļa ar 6.1’ displeju nederēs tie paši vāciņi un maciņi, kas piemēroti šī modeļa Pro vai mini versijai. Tāpat, izvēloties vāciņu tieši šim modelim, ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai ekrāna vai korpusa aizsardzībai, bet arī kameras aizsardzībai. Tieši kamera ir viens no vērtīgākajiem šī modeļa aprīkojumiem, tāpēc izvēlies vāciņu, maciņu vai apvalku, kas parūpēsies par kameras drošību.
Ja vēlaties vairāk uzzināt par iPhone 13 aksesuāriem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Jā, tieši tāpat kā jebkuram citam viedtālrunim, arī iPhone 13 korpusam un ekrānam ir nepieciešama papildu drošība pret bojājumiem un skrāpējumiem. Aizsardzību pret ikdienišķiem bojājumiem var sniegt tieši vāciņi, maciņi un apvalki.
Jā, mūsu piedāvājumā iPhone 13 vāciņi un maciņi ir pieejami īpaši plašā klāstā. Tev būs iespēja izvēlēties vāciņu savam telefona no plaša krāsu, materiālu, dizainu un apdruku piedāvājuma.
Jā, lielākā daļa no mūsu interneta veikalā pieejamajām precēm ir pieejamas uzreiz. Interneta veikala katalogā produkti, kas ir pieejami nekavējoties, ir atzīmēti ar uzrakstu “Uz vietas”. Taču, ja tevi ir ieinteresējis modelis bez šīs atzīmes, arī to tev piegādāsim pāris nedēļu laikā!
Apple mobilo telefonu lietotāju iecienītākie aksesuāri ir:
  • caurspīdīgi silikona vāciņi;
  • silikona vāciņi ar krāsu;
  • ādas maciņi ar vāku.

  • Tāpat pircēji ir iecienījuši modeļus, kas spēj nodrošināt papildu korpusa aizsardzību, piemēram, magnētiskie vāciņi, vāciņi ar iebūvētu telefona turētāju u.c.
    Vairums iPhone 13 viedtālruņiem piemērotie vāciņi pret triecieniem aizsargā arī kameru. Ja vēlies nodrošināt telefona kameras papildu aizsardzību, izvēlies vāciņu un maciņu, piemēram, ar izceltiem kameras perimetra stūriem.
    Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.