Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi, maciņi, apvalki, grāmatiņas

Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņš vai maciņš pasargā jaunos Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max 6.7'' tālruņus no skrāpējumiem un cita veida bojājumiem triecienu laikā – Tavs tālrunis ilgāk izskatīsies kā jauns! Turklāt daudzi Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max 6.7'' vāciņi ir īpaši pielāgoti arī tālruņa kameras pasargāšanai, tādējādi novēršot kameras bojājumu rašanos. Apskati mūsu interneta veikala Motīvs piedāvājumu un izvēlies savam tālrunim piemērotāko aksesuāru!


Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi – vērtīgākās priekšrocības


Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņš vai maciņš ne tikai pasargā tālruņa korpusu no iespējamajiem bojājumiem, bet arī pasargā tālruni no putekļiem un citiem netīrumiem, kas var atstāt pēdas uz spīdīgā telefona korpusa. Tā kā mūsdienās viedtālruņi tiek izmantoti ļoti intensīvi, vāciņš vai maciņš ir svarīgs aksesuārs, kas ievērojami paildzina tālruņa kalpošanas laiku. Turklāt daudzveidīgie aksesuāru dizaini, materiāli un krāsas ļauj ikvienam pircējam izvēlēties sev tīkamāko variantu.


Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi un maciņi interneta veikalā Motīvs


Interneta veikalā Motīvs atradīsi ne tikai ērtos un mīkstos silikona telefona vāciņus dažādās krāsās, bet arī plastmasas vāciņus un ādas maciņus profesionālākam iespaidam. E-veikalā ir pieejami arī Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi ar specializētu kameras aizsardzības vairogu vēl efektīvākai tālruņa aizsardzībai. Interneta veikalā Motīvs Tu vari iegādāties arī caurspīdīgus vāciņus un maciņus-grāmatiņas, kas pasargā ne tikai tālruņa korpusu, bet arī ekrānu. Vēl efektīvākai ekrāna aizsardzībai ieteicams izvēlēties arī tālruņa modelim atbilstošu aizsargstikliņu kā Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max 6.7'' aizsargstiklu.
Labākais veids, kā pasargāt savu Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'', ir izvēlēties tam atbilstošu un kvalitatīvu vāciņu vai maciņu. Interneta veikalā Motīvs ir pieejami visdažādākie Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi, kas izcels Tavu telefonu un paildzinās tā kalpošanas mūžu. Tāpat, ja vēlies nomainīt jau apnikušo tālruņa izskatu, Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņš būs Tava īstā izvēle!


Ja vēlaties vairāk uzzināt par mobilo telefonu aksesuāriem, tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Ja vēlies pasargāt savu jauno tālruni no iespējamajiem bojājumiem, bet nevēlies slēpt tā stilīgo korpusu, Tev piemērots būs caurspīdīgs Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņš. Savukārt, ja vēlies pasargāt gan korpusu, gan arī ekrānu, izvēlies Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' maciņu-grāmatiņu. Lai pasargātu tālruņa kameru, izvēlies Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņu ar kameras aizsardzības vairogu.
Interneta veikalā Motīvs pieejami silikona Apple iPhone 13 Pro Max 6.7'' vāciņi visdažādākajās krāsās – melnā, zilā, rozā, sarkanā, violetā, dzeltenā un citās krāsās, kā arī caurspīdīgi iPhone 13 Pro Max vāciņi. Vēl efektīvākai tālruņa aizsardzībai pieejami arī plastmasas vāciņi un mākslīgās vai dabīgās ādas vāciņi-grāmatiņas, kas nosedz arī tālruņa ekrānu.
Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max 6.7'' vāciņu cenas ir dažādas – tās ietekmē gan materiāls, gan arī ražotājs. E-veikalā Motīvs Tu atradīsi Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max 6.7'' vāciņus par ļoti pieejamām cenām un ar lieliskām atlaidēm.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.