Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Apple iPhone 13 mini Vāciņi Maciņi Apvalki

iPhone 13 mini vāciņi un maciņi nodrošinās lielisku aizsardzību gan viedtālruņa korpusam, gan arī ekrānam un kameras zonai. Turklāt iPhone 13 mini vāciņi, ko atradīsi interneta veikalā Motīvs, priecēs arī acis, jo plašā klāstā tiek piedāvāti dažādu krāsu un dizaina varianti, lai ikviens pircējs varētu atrast un pasūtīt sev tīkamāko vāciņu vai maciņu. Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies savu jauno telefona aksesuāru – iPhone 13 mini vāciņu jau tūlīt!


iPhone 13 mini vāciņi – papildu aizsardzība Tavam viedtālrunim


iPhone 13 mini vāciņi ir lielisks risinājums Apple iPhone 13 mini viedtālruņu īpašniekiem. Šim izmērā nelielajam, taču jaudīgajam telefonam ir nepieciešama papildu aizsardzība, ko sniedz iPhone 13 mini vāciņi. Gadījumā, ja viedtālrunis izslīd no rokām vai atsitas pret kādu priekšmetu, telefona vāciņš vai maciņš pasargās no ieplaisāšanas un bojājumiem. iPhone 13 mini vāciņi pavisam noteikti kļūs par vērtīgu ieguldījumu, kas ievērojami pagarinās tālruņa kalpošanas mūžu. Vēl efektīvākai telefona aizsardzībai pret bojājumiem ieteicams iegādāties arī tālruņa modelim atbilstošu aizsargstikliņu kā Apple iPhone 13 mini aizsargstiklu.


iPhone 13 mini vāciņi un maciņi interneta veikalā Motīvs


Interneta veikalā Motīvs ir pieejami visdažādāko dizainu un materiālu iPhone 13 mini vāciņi. Iegādei pieejami gan caurspīdīgi vāciņi, kas ļaus izcelt telefona izskatu un novērtēt tā moderno korpusu un krāsu, gan arī dažādi krāsaini, silikona, plastmasas, mākslīgās ādas iPhone 13 mini vāciņi un maciņi. Izvēle ir plaša – Tev atliek vien izvēlēties sev piemērotāko aksesuāru!


iPhone 13 mini vāciņi – kādu dizainu izvēlēsies šodien?


iPhone 13 mini vāciņi atsvaidzinās ierasto telefona izskatu, piešķirot tam jaunas nianses. Tā kā iPhone 13 mini vāciņi pieejami daudzveidīgos dizainos un plašā izvēlē par lieliskām cenām, Tu vari iegādāties vairākus aksesuārus un mainīt tos pēc nepieciešamības vai noskaņojuma. Turklāt iespējams izvēlēties arī iPhone 13 mini vāciņus – maciņus ar priekšējo paneli, kas pasargās tālruņa ekrānu no skrāpējumiem vai putekļiem. Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies piemērotāko iPhone 13 mini vāciņu vai maciņu, lai nodrošinātu savam tālrunim gan aizsardzību no skrāpējumiem un bojājumiem, gan arī, lai izceltu savu individualitāti ar stilīga telefona aksesuāra palīdzību!

Ja vēlaties vairāk uzzināt par iPhone 13 mini vāciņiem, maciņiem un apvalkiem , tad iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


Biežāk uzdotie jautājumi


Interneta veikalā Motīvs iegādei ir pieejami dažādu dizainu, krāsu un materiālu iPhone 13 mini vāciņi un maciņi, piemēram, silikona, mākslīgās ādas, plastmasas, caurspīdīgi, ar riņķi ērtākai novietošanai uz galda un cita veida vāciņi un maciņi Tavam iPhone 13 mini.
Interneta veikalā Motīvs Tu vari iegādāties gan vienkrāsainus maciņus un vāciņus, piemēram, melnu, zilu, sarkanu, rozā un citu krāsu iPhone 13 mini vāciņu vai maciņu, kā arī aksesuārus ar dažādiem dizainiem ka grafiti vai leoparda dizainu, kā arī caurspīdīgus telefona vāciņus.
Jā, iegādei ir pieejami iPhone 13 mini vāciņi, kam ir papildu izvirzījums kameras zonā, kas nodrošinās tālruņa kamerai nepieciešamo aizsardzību.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.