Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

iPhone 13 & 13 Pro aizsargstikli un aizsargplēves

iPhone 13 un 13 Pro aizsargstikli un aizsargplēves ir aksesuāri, kas jāiegādājas ikvienam šo viedtālruņu īpašniekam. Apple iPhone 13 un 13 Pro nebūt nav izņēmumi – arī šo ierīču drošībai ir nepieciešams lietot dažādus aksesuārus. Lasīt vairāk..

Telefonu aizsargstikli un aizsargplēves, sauktas arī par gorilla glass, ir iPhone modeļu 13 un 13 Pro aksesuāri Nr.1. Neskatoties uz šo modeļu īpašo ekrānu tehnoloģiju, ierīces ekrāns joprojām ir viegli saskrāpējams un bojājams. Parūpējies par sava mobilā telefona drošību laikus – iegādājies aizsargstiklu vai aizsargplēvi Motivs.lv jau tūlīt!


 

iPhone 13 un 13 Pro aizsargstikli – aizsardzībai pret skrāpējumiem


iPhone 13 un iPhone 13 Pro aizsargstikli interneta veikalā Motivs.lv pieejami plašā izvēlē, lai sniegtu iespēju izvēlēties savam viedtālrunim piemērotāko ekrāna aizsardzības risinājumu. Jaunāko iPhone modeļu ekrānu tehnoloģija lietotāju vidū ir atzīta par izturīgu pret skrāpējumiem un nelieliem bojājumiem. Taču viedtālruņu, kuru funkcionalitāte un cena ievērojami pārsniedz standarta viedtālruni, drošība un darbība ilgtermiņā ir sevišķi nozīmīga. Tāpēc nepaļaujies uz veiksmi, bet parūpējies par telefona ekrāna drošību ar kvalitatīvu aizsargstiklu, kas rūpēsies par telefona drošību ikdienā un nejaušu kritienu laikā.
Motivs.lv Apple iPhone 13 un 13 Pro aizsargstiklu plašajā modeļu un cenu piedāvājumā ikviens varēs atrast savam viedtālrunim piemērotāko produktu. Turklāt mēs ļoti labi saprotam, ka telefona aizsargstikliņš nav prece, ko vēlies ilgi gaidīt – tev tas ir vajadzīgs tieši tagad. Izvēlies produktu ar atzīmi “Uz vietas” un saņem to tās pašas dienas laikā mūsu noliktavā vai ar piegādi visā Latvijā 1-3 dienu laikā.


Kā izvēlēties iPhone 13 un 13 Pro aizsargplēvi


Kādu iPhone 13 un 13 Pro aizsargplēvi iegādāties, lai nodrošinātu ekrāna maksimālu aizsardzību pret skrāpējumiem un bojājumiem? Iegādājoties telefona aizsargplēvi, pārliecinies, vai izvēlētais modelis un tā izmērs ir piemērots konkrētajam viedtālruņa modelim, jo tam pilnībā ir jānosedz ekrāns. Tāpat izvēlies modeli, kuru malu dizains tev šķiet piemērotākais ērtai telefona ikdienas lietošanai – ir pieejami modeļi bez malu atzīmes un ar melnu malu joslu. Modeļi ar melno joslu padara aizsargstiklu nemanāmu. Attiecībā uz iPhone 13 un 13 Pro aizsargplēves iegādi atceries, ka mūsu piedāvājumā atradīsi arī kameras aizsargplēves!


iPhone 13 un 13 Pro aizsargstikla uzklāšana


Telefonu aizsargstiklu un aizsargplēvju uzklāšana ir samērā vienkāršs process, taču arī pietiekami atbildīgs, jo aizsargstikla uzstādīšanas kvalitāte ietekmēs to, kā tas kalpos un aizsargās ekrānu. Lai aizsargstikla uzstādīšana būtu ātra un vienkārša, seko mūsu ieteikumiem:
 • Notīri ekrānu ar spirta salveti vai aizsargstiklam komplektācijā pievienoto tīrīšanas līdzekli.
 • Iepazīsties ar izvēlētā aizsargstikla modeļa malām – vai tas nosedz ekrānu pilnībai vai to nepieciešams iecentrēt.
 • Pirms aizsargstikla iepakojuma noplēšanas pārliecinies par tā pareizu pozicionēšanu (var vadīties pēc skaļruņa izgriezuma).
 • Pēc iepakojuma noņemšanas iecentrē to, pārliecinoties, vai aizsargstikla un telefona malas precīzi sakrīt.
 • Vienmērīgi uzklāj to, izlīdzinot gaisa burbuļus.


 • Ja vēlaties vairāk uzzināt par iPhone 13 un13 Pro aizsargstikliem, tad iepazīstaties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!


  Biežāk uzdotie jautājumi


  iPhone Pro aizsargstikli un aizsargplēves ir viedtālruņu aksesuāri, kas ir paredzēti ekrāna aizsardzībai pret skrāpējumiem un bojājumiem.
  iPhone 13 vai 13 Pro aizsargstikla un maciņa lietošana sniedz labāko aizsardzību pret skrāpējumiem un bojājumiem, jo nosedz gan telefona korpusu, gan ekrānu, tāpēc šo aksesuāru lietošana reizē ir rekomendējama.
  Lai nodrošinātu maksimālu ekrāna aizsardzību, aizsargstiklu vai aizsargplēvi nepieciešams mainīt, ja:
 • tā ir saskrāpēta;
 • tās malas ir sākušas atdalīties no ekrāna;
 • tās nolietojums traucē ekrāna lietošanu.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāko iPhone 13 un 13 Pro ekrāna aizsardzību pret skrāpējumiem, bojājumiem un pilnīgas ekrāna saplīšanas, iesakām izvēlēties aizsargplēvi, kas:
 • ir izgatavota no plastmasas vai rūdīta stikla;
 • pilnībā nosedz ekrānu.
 • Jā, mūsu piedāvājumā atradīsi arī iPhone 13 un iPhone 13 Pro kameru aizsargplēves.
  Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai kurjer-dienestu.