Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Masāžas Ruļļi un Pašmasāžas Rolleri

Masāžas rullis ir ideāli piemērots atjaunošanai pēc treniņa, traumu profilaksei un vispārējai ķermeņa veselībai. Lasīt vairāk..

Pašmasāžas rullis jeb fitnesa rullis ir viena no šobrīd aktuālākajām sporta precēm. Ja ikdienā nodarbojaties ar jogu vai pilates, tad ar sporta masāžas ruļļiem noteikti jau esat pazīstami. Tie tiek plaši izmantoti gan profesionālu sportistu, gan sporta un fitnesa entuziastu vidū gan treniņiem, gan rehabilitācijai. Šis vienkāršais, bet multifunkcionālais fitnesa aksesuārs, kombinācijā ar atbilstošiem vingrinājumiem, efektīvi iedarbojas uz mērķētajām muskuļu grupām. Ja vēlaties savus treniņus papildināt ar vingrinājumiem, kuri palīdzētu atslābināt muskuļus, mazināt muskuļu sāpes un uzlabot asinsriti, tad masāžas rullis jeb cilindrs ir īstā izvēle! Vai meklējat masāžas rulli, ko iekļaut savās ikdienas sporta aktivitātēs? Atrodiet augstākās kvalitātes putu masāžas ruļļus par lieliskām cenām mūsu interneta veikala piedāvājumā!Vingrošanas rullis ikdienas treniņiem un stresa mazināšanai


Putu vingrošanas rullis ir fitnesa aksesuārs, kuru ir vienkārši iekļaut ikvienā treniņā. Vienalga vai trenējaties sporta zālē, mājās vai brīvā dabā, vingrinājumus ar masāžas rulli varat iekļaut gan pirms, gan pēc treniņa, lai iesildītos, atsildītos, uzlabotu asinsriti, kā arī samazinātu muskuļu saspringumu vai sāpēs.
Meklējat risinājumu muskuļu sāpju atvieglošanai mājas apstākļos vai stresa mazināšanai pēc garas darba dienas? Pašmasāža ar putu masāžas rulli palīdzēs atvieglot ne tikai muskuļu sāpes, bet arī samazināt stresu. Ķermeņa radītais spiediens, ruļļa forma un faktūra palīdz atslābināt muskuļus, samazinot stīvumu un nogurumu.

Masāžas rullis mugurai un rehabilitācijas vingrinājumiem


Masāžas rullis mugurai ir viena no pircēju iecienītākajām precēm, jo tie sniedz iespēju mājas apstākļos strādāt ar ķermeņa daļām un muskuļu grupām, kuras rada sāpes vai diskomfortu. Putu masāžas ruļļi aizvien biežāk tiek izmantoti arī rehabilitācijā un ārstnieciskajā vingrošanā, jo vingrinājumi, kuri apgūti speciālista pavadībā, ir viegli atkārtojami mājās. Turklāt cilindru ir vienkārši izmantot dažādām ķermeņa daļām, vispārējas fiziskās pašsajūtas uzlabošanai.
Vēlaties uzzināt vairāk par masāžas ruļļiem un to lietošanu? Iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!

Biežāk uzdotie jautājumi


Masāžas ruļļi ir pieejami dažādos izmēros un katra izmēra rullim ir atšķirīgs pielietojums. Taču standarta izmēra ruļļi, piemēram, 30x10 cm un 32.5x13.5cm, būs piemēroti vairumam muguras un kāju vingrinājumu.
Populārākie vingrinājumi ar masāžas rulli ir vingrinājumi mugurai un kājām, kā arī dažādi līdzsvara un koordinācijas vingrinājumi. Masāžas rullis plaši tiek izmantos arī anticelulīta masāžās un procedūrās.
Lai veiktu vingrinājumus ar masāžas rulli, nepieciešams vingrošanas paklājiņš un piemērots sporta apģērbs.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus.