Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
Bezmaksas Omniva piegāde no 35.00 EUR
0

Balansa Bumbas un Spilveni, Līdzsvara Trenažieri

Balansa spilveni un bumbas ir fitnesa aprīkojums, kas lieliski var papildināt ikvienu jūsu treniņu! Lasīt vairāk..

Plašās līdzsvara spilvenu un Bosu bumbu izmantošanas iespējas ļauj tos iekļaut ne tikai ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas, bet arī ķermeņa centra - vēdera preses un muguras muskulatūras – vingrinājumos. Turklāt Bosu bumba un balansa spilveni ir fitnesa aprīkojums, kuram atradīsies vieta pat šaurākajās telpās! Iespējams, vēlaties trenēt līdzsvaru vai koordināciju? Tādā gadījumā jums piemērotākais būs līdzsvara dēlis! Ja arī jūs vēlaties papildināt savu fitnesa programmu ar vienkāršiem, bet efektīviem vingrojumiem, kurus vienlīdz ērti var veikt gan mājās, gan sporta zālē, apskatiet mūsu balansa spilvenu piedāvājumu un izvēlieties savu!

 

Bosu bumbas


Bosu bumbas plaši tiek izmantotas individuālajās un grupu nodarbībās sporta zālēs. Turklāt aizvien lielāku popularitāti šīs balansa bumbas iemanto arī mājas treniņos, ļaujot dažādot treniņu programmu ar drošiem, bet efektīviem vingrinājumiem kājām, rokām mugurai un vēdera presei. Motīvs.lv sporta aprīkojuma piedāvājumā atradīsiet Bosu bumbas visdažādākajās komplektācijās, piemēram, aprīkotas ar espanderiem, un/ vai pumpi, kas ļaus šo aprīkojumu pielāgot dažādu slodžu un intensitātes treniņiem.

Līdzsvara trenažieri


Līdzsvara trenažieri efektīvi palīdz uzlabot koordināciju un stāju, kā arī uzrādīt labākus rezultātus tādos sporta veidos kā snovbords, skeitbords, veikbords u.c. Turklāt līdzsvara trenažieris, balansa bumba vai disks ir sporta aprīkojums, kuru var izmantot ne tikai sporta zālē vai mājas, bet arī birojā! Balansa dēlis palīdzēs lietderīgi izmantot atpūtas pauzes vai atslābināties pēc nogurdinošas darba dienas, vienlaikus uzlabojot koordināciju.

Vēlaties uzzināt vairāk par balansa spilveniem un līdzsvara trenažieriem? Iepazīstieties ar mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu!

Biežāk uzdotie jautājumi


Balansa bumbas no fitnesa bumbām atšķir to pielietojums, kā arī vizuālās iezīmes. Bosu bumbas vienu pusi veido taisna un cieta platforma, savukārt otru - piepūšama balansēšanas virsma.
Populārākie vingrinājumi, izmantojot balansa spilvenu ir vingrinājumi vēdera presei un mugurai, kā arī kājām un rokām.
Līdzsvara trenēšanai ir piemēroti gan līdzsvara spilveni, gan bumbas. Ja meklējat aprīkojumu tikai līdzsvara trenēšanai, tad piemērotākais būs līdzsvara dēlis.
Motivs.lv veic piegādi visā Latvijā 1-3 darba dienu laikā, izmantojot Omniva pakomātus.