Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
Bezmaksas piegāde uz pakomātiem no 35.00 EUR
0

Attīstošie putu paklāji zīdaiņiem

Izpētiet mūsu attīstošos putu paklājus zīdaiņiem, kas paredzēti drošai un aizraujošai rotaļai. Šie paklāji veidoti spilgtās krāsās ar interaktīviem rakstiem, lai veicinātu kognitīvo un motorisko prasmju attīstību. Ideāli piemēroti stimulējošas vides radīšanai jūsu mazulim.


 

Biežāk uzdotie jautājumi

1. No kādiem materiāliem ir izgatavoti attīstošie putu paklāji? 

Mūsu attīstošie putu paklāji ir izgatavoti no augstas kvalitātes, netoksiskas EVA putām, nodrošinot drošu un izturīgu rotaļu zonu jūsu mazulim.

2. Vai putu paklājus ir viegli tīrīt?

Jā, mūsu putu paklājus ir viegli tīrīt. Vienkārši noslaukiet tos ar mitru drānu vai maigām ziepēm un ūdeni, lai tie būtu higiēniski un svaigi.

3. Vai putu paklājus var izmantot uz jebkāda veida grīdas seguma?

Jā, mūsu putu paklāji ir paredzēti lietošanai uz dažādiem grīdas segumiem, tostarp parketa, flīzēm un paklājiem, nodrošinot mīkstu un drošu rotaļu zonu.

4. Vai putu paklāji palīdz manam bērnam attīstīties?

Jā, mūsu putu paklāji ir izstrādāti ar spilgtām krāsām un jautriem rakstiem, lai stimulētu vizuālo un kognitīvo attīstību, kā arī uzlabotu motoriskās prasmes, izmantojot interaktīvas spēles.

5. Vai putu paklāji ir droši zīdaiņiem?

Absolūti, mūsu putu paklāji ir bez BPA un ftalātiem un ir pārbaudīti, lai atbilstu drošības standartiem, nodrošinot to drošību zīdaiņu rotaļām.