E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black

-13%

E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black
Cena: 259.90€226.90 €
Ražotājs: PocketBook
Preces kods:PB740-E-WW
Pieejamība:Ir veikalā
Atlikums: 3


E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black

Prece ir uzreiz pieejama mūsu veikalā Ūnijas ielā 11a (Karte). Var apskatīt un nopirkt uz vietas.

InkPad 3 E-grāmatu lasītājs no Pocketbook ar SMARTlight apgaismojumu un 7.8 collu E-ink Carta ekrānu.

Displejs 7,8" E Ink® Carta™ (1404 × 1872)
Izgaismojums + (SMARTlight)
Skārienjutīgs ekrāns Kapacitatīvais (ar vairākiem sensoriem)
Izmēri 195 x 136,5 x 8 mm
Ekrāna materiāls stikls
Pelēkā gradācijas 16
Krāsa Tumši brūna
Akumulators Litija polimēru 1900 mAh (akumulatora darbības laiks — līdz vienam mēnesim (var atšķirties atkarībā no lietošanas režīma, savienojamības un iestatījumiem)
Procesors Dual core 1 GHz
Operatīvā atmiņa 1 GB
Zibatmiņa 8 GB (faktiski pieejamais iekšējās atmiņas apjoms var atšķirties atkarībā no Jūsu ierīces programmatūras konfigurācijas)
USB saskarne Micro USB
Atmiņas kartes ligzda microSD (maks. 32 GB)
Audio izeja -
E-grāmatu formāti PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Attēlu formāti JPEG, BMP, PNG, TIFF
Audio formāti -
Svars 210 g
Paātrinājuma mērītājs/akselerometrs +
Skaļruņi -
Kamera -
Bezvadu savienojamība Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Papildiespējas „PocketBook Cloud”, „ReadRate”, „Dropbox”, „Send-to-PocketBook”, Grāmatu krātuve, Bibliotēka, Vārdnīca, Pārlūks, Galerija, Kalkulators, Piezīmes, RSS ziņas, Šahs, Klondaika, Scribble, Sudoku
Korpusa materiāls Plastic, ‘soft touch’
Vārdnīcas „Abbyy Lingvo®“ vārdnīcas (24 valodu kombinācijas), angļu-vācu, Vebstera vārdnīca 1913
Izstrādātājs PocketBook

Izbaudiet priekšrocības

Jaunais e-lasītājs ir izstrādāts, lai nodrošinātu pilnīgu komfortu un lietošanas ērtumu visiem lasīšanas cienītājiem. Tā 7,8 collu „E Ink Carta”™ ekrāns ar 300 dpi rada iespaidu, ka tiek lasīta parasta grāmata, un lielais skaits augstākās klases funkciju paceļ e-lasītāju vēl nebijušā līmenī. Ekrāna mūsdienīgās īpašības garantē asu burtveidolu un īstu baudu acīm, jo tās nenogurst pat pēc stundām ilgas lasīšanas.

Saņem vairāk, nekā sagaidi

Tehnoloģija „SMARTlight” ļauj regulēt ne tikai priekšējā apgaismojuma spilgtumu, bet arī krāsu temperatūru. Automātiskajā režīmā „SMARTlight” nodrošina optimālāko apgaismojuma intensitāti un temperatūru, ņemot vērā diennakts laiku un cilvēka bioritmus.

„PocketBook InkPad 3” piedāvā jaunu iespēju izveidot priekšējā apgaismojuma veidnes katrai dienai, pielāgojot iestatījumus jebkurai diennakts stundai atbilstoši dienas režīmam un individuālajām vēlmēm. Parocīgā pielāgošanas skalā tiek attēlotas 24 diennakts stundas, kas ļauj viegli iestatīt apgaismojuma dinamiku un krāsu temperatūru jebkuram diennakts laikam. Ir iespējams izveidot neierobežotu skaitu šādu priekšējā apgaismojuma veidņu un piešķirt tām nosaukumus. Lietotājs var viegli nomainīt vienu veidni pret citu atkarībā no saviem dienas plāniem..

Uzlabots dizains, izcila ergonomika

„PocketBook InkPad 3” ir jaunās „PocketBook” dizaina koncepcijas pamats. Tā izsmalcinātajā dizainā ir veiksmīgi apvienoti pretstati — noapaļoti stūri un asas malas, mīksti korpusa elementi un spīdīgas pogas. Visi e-lasītāja elementi ir tik saskaņoti, ka izceļ cits cita eleganci un nevainojami saplūst cits ar citu.

Lielais izmērs apvienojumā ar rekordzemo 210 g svaru padara „PocketBook InkPad 3” par lielisku kompanjonu ērtai lasīšanai jebkurā vietā — mājās, birojā, ārā un pat ceļojot. Ierīces izmēri ir 195 x 136,5 mm, un tā ir tikai 8 mm plāna. Priekšpusē ir ergonomiskas lapu šķiršanas pogas, kas ir visērtāk lietojamas kopā ar ierīces skārienekrānu. Pateicoties iebūvētajam gravitācijas sensoram, lietotājs var izvēlēties ērtāko veidu, kā turēt e-lasītāju — vertikāli vai horizontāli.

Viss vienā — vēl plašākas iespējas

Efektīvs divkodolu (2×1 GHz) procesors un 1 GB RAM garantē raitu lapu šķiršanu, ātri reaģējot un darbojoties stabili neatkarīgi no e-lasītāja izmantošanas veida. Pateicoties 8 GB iekšējai atmiņai un microSD karšu ligzdai (līdz 32 GB), e-lasītājā iespējams glabāt lietotāja digitālo bibliotēku, kurā ir vairāk nekā 2000 grāmatas. Tās var lasīt 17 izplatītos grāmatu formātos, neveicot konvertēšanu, turklāt jebkuru failu var apskatīt grafiskā JPEG, BMP, PNG vai TIFF formātā.

Iebūvētais Wi-Fi un ērti lietojami pakalpojumi, piemēram, „Dropbox”, „Send-to-PocketBook”, „PocketBook Sync” un „PocketBook Cloud”, ļauj ātri lejupielādēt jebkāda veida saturu, nepieslēdzot e-lasītāju datoram. „PocketBook InkPad 3” ir sākotnēji ievietotas 97 bezmaksas e-grāmatas 14 valodās, tostarp 7 vācu un 8 angļu valodā. E-lasītājā iepriekš instalētās „Abbyy Lingvo®” vārdnīcas ļauj lasīt un tulkot tekstu 24 valodu kombinācijās. Iebūvēts vāka sensors ļauj aktivizēt e-lasītāja miega režīmu, kad tiek aizvērts maciņa vāks, tādējādi izmantojot akumulatoru vēl efektīvāk.


E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black (0)

E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black (0)


E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black (1)

E-grāmatu lasītājs Pocketbook InkPad 3 740 E-book Reader, Black (1)